Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsin belül egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsin belül egy pasinak tetszik, ha egy csaj bevállalós, ha van önbizalma, és ha más pasiknak is tetszik? De persze ettől ő még hűséges.

Figyelt kérdés
Vagy ha féltékennyé teszik őket, még ha nem is egyértelmű konkrét dologgal, csak kétértelmű ártatlan játszadozással, valamint az elérhetetlenség kis mértékig az tényleg izgató lehet? azaz vonzó?
2010. nov. 16. 12:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
"Párkapcsi" - na itt abba is hagytam az olvasást.
2010. nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

párkapcsolat, mért kell a szlenget divatszerűen utálni? Benn van az értelmező kézi szótárban is a szó. De a

kérdésre válaszoljon az, aki már ír ide valamit. Nem ez alapján kéne megítélni másokat, hogy ki hogyan fogalmaz.

2010. nov. 16. 12:57
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elérhetetlenség érzete izgató. Ha flörtölnek más pasikkal, az már kevésbé.
2010. nov. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

szal ha nem ér el gyorsan telefonon akkor nem megsértődik, hanem többnyire még inkább keresni fog?

a pasim hívott, ki vagyok hangosítva, mégsem halottam, mert másik szobába voltam, és a telefon a párnáim között voltak, aztán a párom sok hívogatás után apámat hívta fel, hátha úgy elér. :)

nem adta fel, tehát ez lehet annak a jele, hogy küzd értem, és olyan helyzetben sem mondana le rólam egykönnyen?

2010. nov. 16. 13:12
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A "kapcsizás" nálam már eleve kizárja a párkapcsolatot.
2010. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez még kicsit messze van a nem feladástól, inkább csak telefonálni azart Neked :)

Egyébként nem értek egyet az előzővel, szerintem az ok, ha bevállalós, van önbizalma, és másoknak is tetszik. Én büszke is v.ok a b.nőmre, hogy mások is felfigyelnek rá, még egy ártatlan flört is belefér.

Engem választott, és nem parázok attól, h. elhagy, megcsal, v. ilyesmi. Ha azt akarja tenni úgyis megteszi, akárhogy féltékenykedek, meg lesem minden mozdulatát.

Viszont ebből az elérhetetlen féle játszadozásból már kinőttem. Nekem ne elérhetetlenkedjen, azon már túlvagyunk. Maximum a vérnyomásomnak izgató, de nem jó értelemben :)

Neked izgató, ha pl. nem tudod elérni sehogy?

2010. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"párkapcsolat, mért kell a szlenget divatszerűen utálni?"


Tudod, sztereotípiák. Nyilván nem túl jó dolog általánosítani, de az ilyesfajta szleng egy bizonyos női csoportra jellemző, és a férfiak nagy részében ez a női csoport nem kelt túl jó érzést.

2010. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ez baromság, akkor te hülye vagy :)
2010. nov. 16. 13:42
 9/18 A kérdező kommentje:
nem szoktam úgy beszélni hogy szercsi mercsi ha erre gondolsz, csak rövidítek néha, mer kib*szottul fáradt vagyok.....
2010. nov. 16. 13:44
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

Te egy nagyon egyszeru lany vagy...

Egyreszt ahogy elottem mar irtak, a kapcsizas eleve kizar mindenfajta parkapcsolatot, mert ez valoban egyfajta noi csoportra jellemzo amit en es legtobb ferfitarsam zsigerbol elitel...En csak buta ribancoknak nevezem oket, akik nem tudjak mit akarnak es jatszadoznak a ferfiakkal...

Sajnos a kerdesed lenyege pont erre a dologra fokuszal...ezek szerint Te is ilyen vagy, ami sajnalatos...remelhetoleg hamar kinovod, mert kulonben sokan szenvedni fognak miattad...

2010. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!