Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem a legjobb Lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb Lány barátomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

15/F vagyok.Van egy Lány,akivel már nagyon règóta ismerjük egymást.Eddig csak köszöntünk,esetleg nèha váltottunk pár szót,de ennyi.De az utóbbi időben valahogy összenőttünk..Minden nap beszèlünk,ès eszmèletlenül megbízunk egymásban.

Ez odáig vezetett,hogy egyszerűen beleszerettem a mosolyába,a tekintetèbe,ès ahogy kezel engem...nem tehetek róla!Szeretem,mindig ott jár a gondolataimban,álmaimban.Amikor suli után hazakísèrtem,teljesen össze volt zavarodva/el volt pirulva nèha.

Igazából csak attól fèlek,hogy ez az èn rögeszmèm,ès valójában semmi nem lehetek,csak barát...valahogy a tudtára akarom adni..mielőtt elkèsek,ès más lesz a szerencsès..



2013. máj. 5. 01:00
 1/10 anonim ***** válasza:
akkor jó, ha csak a legjobba :D
2013. máj. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mondd el neki a frankót. Az mindig bejön.

Szorítok, hogy minden jól süljön el! Sok sikert és boldogságot!

2013. máj. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondd el neki az érzéseid!

Én is a legjobb barátommal jöttem össze és lassan 3 éve együtt vagyunk.

24/L

2013. máj. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is a legjobb barátommal vagyok másfél éve, szóval mondd el neki :D Megvan benne a rizikó, lehet, hogy nem úgy érez irántad, de sosem tudod meg, ha nem mondod el. És igazad van, még a végén valaki elhappolja előled.
2013. máj. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kati Tibor ***** válasza:
hát mondjuk az lenne a legjobb ha tudnád hogy mit kell tenned.Ha beleszeretél akor pl: hivd el valahova és ha ugyérzed hogy készen álsz akor vald be neki hogy szerelmes vagy bele ha elfogadja akkor valószinüleg ő is igy érez irántad ha nem akor sajna valószinüleg csak a barátja lehetsz :((de majd szoritok neked :) )
2013. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Semmi gond nincs, szeress bele nyugodtan, úgyis csak friendzóne lehetsz nála...
2013. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem feltétlen kell szerelmet vallanod, ha nem akarsz:) azzal talán elijeszted. hívd el randira:) ha igent mond, akkor te is bejössz neki. ha nem , akkor legalább megpróbáltad, és nem lesz benned az , hogy mi lett volna ha.


régebben én is szerelmes voltam egy nagyon jó barátomba majdnem 1 évig!(osztálytárs), nem mertem neki elmondani. és úgy alakult, hogy megismertem valaki mást. össze is házasodtunk. visszanézve a dolgot, így volt jó:)

sose lett volna semmi az osztálytársammal, mert nagyon jól tudtam milyen lányok jönnek be neki....és az nem én voltam:D és ha elmondtam volna, akkor csak tönkrement volna a barátságunk. tehát tudtam hogy reménytelen.


de neked lehet esélyed:)


27/N

2013. máj. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szerintem mondd el neki,személyesen,legyél őszinte :) majd leírod üzenetben,hogy mi történt?:P
2013. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gwendolyn Tussaud válasza:

vegyél neki egy szálat a kedvenc virágából és tegyél rá egy cimkét amiből tudni fogja hogy kerested és beszélni akarsz vele, ha elmegy akkor jó esélyed van arra hogy ő is érez irántad valamit, majd valld be neki az érzéseidet, de ne zúdíts rá egyszerre mindet mert akkor lehet hogy pánikba esik és elveszíted.ha nem esik pánikba folytasad a mondandódat és ha elfogadja az érzéseidet hívd meg valahová,és kész. írd le priviben hogy mi történt.

14/L vagyok.

2013. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bakos G. Bence válasza:
Na, mi lett? :-)
2017. ápr. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!