Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem a volt legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a volt legjobb barátnőm apjába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnők voltunk 7 éven keresztül a lánnyal,de összevesztünk,mert állította,hogy én megváltoztam.

Akkor fel sem tűnt,hogy az apja milyen jól néz ki,sportol,így nincs sörhasa és nagyon jól néz ki.

De viszont...Jóban van az apámmal(mind a ketten jogászok és ez emeleten van az irodájuk :S),szinte minden délután együtt teniszeznek és néha eljön hozzánk is a pasi.Ilyenkor én vagy bezárkózom a szobámba vagy fél órán keresztül készülődök,mire letudok menni.Olyankor megjegyzi,hogy milyen csinos vagyok,én meg nagy nehezen kinyögöm,hogy 'Ó,csak kikaptam valamit a szekrényből.'

És ez az egész már az idegeimre megy...Mert érzem,hogy stíröl meg ha egy helyen vagyunk,akkor néz,de ha ránézek én is,akkor elfordul...Ezeket nem én beszélem be magamnak,mert már mondta a jelenlegi legjobb barátnőm is,hogy elég feltűnően bámul meg észre veszi,ha mondjuk más a hajam.Már elvált a feleségétől,jelenleg nincs barátnője.

Most építtet egy új házat magának és pár napja mondta,hogy reméli,egyszer majd megtudja mutatni nekem is a házat.Lehet,hogy ezt csak kedvességből mondta...

Tegnap egy közös vacsorán voltunk anyáékkal és Ő is ott voltegy közös ismerősünknek volt vmi ünnepség) és amikor elkezdtem vele beszélgetni,akkor mondta,hogy milyen finom illatú a parfümöm(ezt apáék nem hallották,Ők éppen vitatkoztak valamin anyával éppen).Meg mondtam neki,hogy mennyire félek attól,hogy nem vesznek majd fel a jogra,erre meg mondta,hogy szólhat pár jó szót az érdekemben,ha szeretném.Ezt mondhatta kedvességből is akár.


Nem tudom,hogy mit tegyek...Ha már csak meglátom,akkor is rosszul vagyok,mert attól félek,hogy valami cikiset csinálok előtte vagy hasonlók.

Talán én is tetszhetek neki vagy hasonlók...

Annyira nem tudom,hogy mit tegyek.


Légyszi segítsetek!


köszönöm a normális válaszokat előre is.


17/L


2011. aug. 1. 21:13
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Ő 39 éves.
2011. aug. 1. 21:14
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
tetszhetsz neki éppen, de mondhatta kedvességből is. akármi is a terved, várd meg, h 18 legyél, és ezen felül készülj a jogra...
2011. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

21:16

Nem muszáj,ha nincs kedved,akkor kattints arra a piros "x"-re a monitor jobb oldalán,felül...szerintem megtalálod.


Amúgy bocsánat a hü.lye megfogalmazásokért pár helyen,csak nagyon siettem.


Köszönöm a normális választ!

2011. aug. 1. 21:19
 4/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj bele! Elhiszem, hogy beleestél, de ő nem fog veled komolyat tervezni ugyse. Dugni meg csak magadt minősíted vele. Minden embernek van ilyen elérhetetlen vonzódás, fogad el így szerintem.
2011. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Meg mondtam neki,hogy mennyire félek attól,hogy nem vesznek majd fel a jogra,erre meg mondta,hogy szólhat pár jó szót az érdekemben,ha szeretném.


hol kinek mondhat pár jo szót?

2011. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

De én megőrülök így..legalább lenne velem bunkó vagy k.csög,akkor legalább lenne miért utálnom.

Apának meg nem mondhatom,hogy ne hívja ide meg ne beszéljen róla.

2011. aug. 1. 21:22
 7/33 A kérdező kommentje:

21:22

Hát az egyetemen majd ha oda kerül a sor,hogy mégsem vennének fel...Mert van ott pár jó barátja.

De mindegy,nem is ez a lényeg,mert sosem tudnám tőle ezt kérni.

2011. aug. 1. 21:26
 8/33 anonim ***** válasza:
én is szerelmes vagyok egy 20évvel idősebb férfiba.....van barátnője.
2011. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Neki még barátnője sincs,szóval semmilyen kapcsolat nem menne tönkre miattam...És ez így annyira rossz,mert semmilyen ellenérvet nem tudok felhozni,hogy miért kéne magamat távol tartanom tőle(na jó,talán z,hogy nagyon jóban van az apámmal...de apa egy idő múlva úgy is megbékélne).
2011. aug. 1. 21:51
 10/33 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem tojd le, mit gondolna apád vagy a régi legjobb barátnőd. Ha kívánod, menj bele... szerintem nagyon jó tanítód és szeretőd lehetne. Aztán lesz, ami lesz. Egyetemre mész, ott majd beleszeretsz valakibe igazából. Addig meg élvezd ki.
2011. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!