Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki meg tudná nekem magyará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meg tudná nekem magyarázni, hogy miért is van ez és engem miért koptatnak le ennek ellenére ismeretlen csajok, ha bepróbálkozom náluk?

Figyelt kérdés

Tegnap is csak néztemk, hogy mennyi olyan pár van, ahol a fiú nem is nagy szám külsőre, de a barátnője nekem tetsző, szép lány. Erre mindig elgondolkodom, hogy engem miért koptatnak le, ha bátran, tökösen leszólíto őket vagy miért nem mutatnak igazán érdeklődést, talán egy-két esettől eltekintve, de ott is max haverkodni akaranak a csajk nekem az jött le. Nem értem, ha magamfajta nem túl nagy szám külsejű fiúkkal képesek járni egyes vonzó lányok, akkor én miért nem találok olyan számomra vonzó láynt, akienk én is bejönnék külsőre.

Mondjuk, ammi nekem szép, lehet más fiúnak nem szép, mert volt már olyan, hogy haveroméknak mutattam, hogy tetszik ez meg az a csaj és volt, aki nekik nem jött be, de azért többnyire, aki nekem tetszik az más fiúnak is bejön külsőre legalábbis úgy vettem észre.


2013. máj. 5. 12:18
 1/2 anonim válasza:
azok a lányok gondolom nem a barátjuk külsejébe hanem belső értékeibe szerettek bele. Általában azok a fiúk akik nem bejönnek, azok a bnőimnek nem. Van ez így. De am. mit mondtál az ismeretlen csajoknak h egyszerűen lekoptattak? Nem lehet h tolakodó voltál?
2013. máj. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
*akik nekem
2013. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!