Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeretlen lánynak mit írsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen lánynak mit írsz facebookon?

Figyelt kérdés
Úgy értem h ismeretlen h mondjuk egy suliba jártok, és bejelölöd mert tetszik a profilképe. Mit kéne írni neki, h ne ijesszem el, de azért haladjon is a kapcsolat?
2013. máj. 1. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt írta, hogy:szia, hogy vagy, hogy megy a suli, mi a véleményem erről s erről.

Ezek a szokásosak, és aztán bele lendültök a témába, ha szimpatikus vagy neki:)

Mi már 6hónapja együtt vagyunk, minden így kezdődött.

Hajrá:)

2013. máj. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, nem akarod privibe elküldeni a konkrét beszélgetést? Csak h lássam magam előtt az egészet:)

Persze ha túl személyes akkor nem kell, és köszönöm a választ, meg gratula nektek!:)

2013. máj. 1. 00:22
 3/11 A kérdező kommentje:
jah és köszi, igyekszem:)))
2013. máj. 1. 00:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
simán megírhatod neki, hogy szia, szoktalak látni a suliban, szimpatikus voltál így gondoltam bejelöllek
2013. máj. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem túl konkrét ez? Úgy értem ezzel nem ijesztem el a lányt esetleg?
2013. máj. 1. 00:25
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Szia, megraknálak, mint a kályhát télidőben.

Kinyalnálak, mint koldus a fatányért, meghúználak, mint szalagmunkás a csavarokat. Ezek mindig bejönnek, csak kell egy jó profilkép.

2013. máj. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem:D Sokan azt hiszik h elég a helyes kinézet, de nem elég:D
2013. máj. 1. 02:16
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne, ne, ne!! Menekülj a facebookos ismerkedés elől! Az ottani csajok a legkegyetlenebbek. Engem tegnap gúnyolt ki egy csaj, akinek képet küldtem. Utálaog kis rib@ncok ezek mind!!
2013. máj. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 rebusska válasza:
100%

nehogy olyanokat írj amit az egyik válaszadó mondott:h kinyalnálak stb.. ezzel csak elijeszted vagy azt fogja gondolni h egy lúzer

vagy aki csak menőnek akar tűnni ilyen szövegekkel. nyugodtan írj rá hogy :szia,mizu. Ha visszaír h veled mizu akkor írd pl"felhuzott az egyik haverom" a lány rákérdez miért stb.:)

2013. máj. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én semmit, ismeretlen lányoknak nem írok még ha szoktam is látni vhol.
2013. máj. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!