Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vonzó külsejű, nem helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzó külsejű, nem helyes fiúk, nektek is ilyen nehéz vagy lehetetlen küldetés becsajoznotok vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok adonisz testre, illetve a fejem is ronda, úgyhogy nincs könnyű dolgom, de legalább próbálkozom rendszeresen kint a városban és neten is csajoknál, nem úgy, mint sokan, akik nem is mernek kezdeményezni sem és várják a sült galambot, de mégis valahogy már kezdek belefáradni mostanság, hogy kiteszem a lelkem is egy aranyos, bájos barátnőért és mégsem találok egy lányt sem, aki legalább viszonozná az érdeklődést felém, amikor kezdeményezek nála. Értem én hogy a helyes fiúkra várnak a csajok, de amikor elég gyakran meglátok nem valami nagy szám külsejű, testű fiúkat szép lánnyal, akkor valahogy csak nem tudok belenyugodni én ebbe a sikeretlenségbe. Mondjuk lehet az a baj, hogy tipikus jó fiú vagyok és ehhez nem tudnak vonzódni a csajok vagy tényleg annyira csúnya vagyok, hogy más csúnya fiú helyesnek számít mellettem?
2013. máj. 5. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyél misztikus és komisz, az mindig bejön:)
2013. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nahát.Csak nekem volt annyi eszem,hogy elmenjek sportolni?
2013. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy ilyen szerencsétlen, én is. Én már nem is próbálkozok, a kudarcok elvették a kedvem, így hagyom a francba az egészet. Egyedül leszek így, de legalább nem aláznak meg.
2013. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szivesen beszélgetnék veled, írj privit! :)
2013. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha külalakodra nem buknak a csajok, akkor gyúrj rá másra: műveltség, tanulj meg zenélni, kezdj valamit a humoroddal, kezdj el pénzt keresni. Ezek segíteni szoktak.
2013. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tényleg sportolj egy adonisz test sokat tudd dobni a dolgokon.Meg próbálkozz csak tovább előbb utobb sikerül becsajoznod.Tudod a nagy számok törvénye:D.Na meg tényleg mennyi nyominger sétál az utcán egész jó kis bukszákkal:).
2013. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ilyen az élet ombre jobb ha hozzászoksz, szép külső nélkül eláshatod magad, köszönd a szépséghajhász kultúránknak. ha majd megszépülsz onnantól kezdve lehetsz akármilyen ostoba és üres, senkit nem fog izgatni a lényeg a kockahas és a szopottgombóc haj.



és igen, az emberek valóban ilyenek.

2013. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!