Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetek ilyen szerencsetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen szerencsetlen, hogy 4 honap alatt a tarskereson csakis gyogyeger, borzaszto ferfiakkal futottam ossze?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 01:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
mert nem engednek regisztrálni engem egy társkeresöre se mivel rontanám az üzletet azzal, hogy lefedném a palettát :p
2013. ápr. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Tul valogatos vagy eletem:)
2013. ápr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenek vannak társkeresőn...


21/N

2013. ápr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
57%
gyógyegér? először talán visszavehetnél az arcodból. Azután meg az igényeidből.
2013. ápr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%
Kíváncsi lennék, milyen ragyás arcú tonnabébi osztja az észt...
2013. ápr. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

1. Kritikán aluli helyesírás. Sok felkiáltójel, túl sok smiley, szörnyen idegesítő stílushiba.

2. Adatlapban semmi személyes info nem szerepel, egy nagy rakás középszerűség az egész. Semmi nem derül ki a személyiségéből. Nincs normálisan kitöltve, csak ismerj meg és úgysem ismersz meg pár sorból szöveg. -.-

3. Túlzott önreklám, önkritika hiánya.

4. Nem korban hozzáillőt keres.

5. Autóval pózol, piával, buliban. Telibe vakuzza a tükröt. Sötét a kép. Túl régi. Azóta meghízott.

6. Túlzott seggnyalás, negédeskedés. Puszi, csók, elköszönés, nyáladzás, nyalizás.

7. A hülye is leveszi, hogy másmilyen, mint amilyennek előadja magát. Mindenre rámondja, hogy én is, nekem is. Minden második mondata a komoly kapcsolatra irányul. Tipikus bugyilehúzó szöveg. Alapkövetelmény lenne, hogy minden igaz legyen.

8. Faszbuk elérhetőséget, képkunyerálást erőltetik, ez visszataszító dolog ha ezzel elrontják a beszélgetést és másról nem szól a dolog. Fb helyett inkább mail, skype, MSN. Valós idejű beszélgetés. Esetleg mobilon hívogatnak. Senki sem szereti ha hívogatják és kellemetlen is lehet ha nincs téma.

9. Sablonkérdések. Amit minden egyes ismerkedéskor le kell írni. Halálosan unalmas az ilyen.

10. Talit erőltetik akár első beszélgetésnél. 5-10 levélnél már meg lehet kérdezni. Esetleg kivételes esetben ha nagyon megvan az összhang lehet hamarabb is.

11. Szexuális célozgatás. Egy dolog, hogy nem vagyok aszexuális, de nem kufircolok minden szembejövővel/levélíróval.

12. Olyannak írnak, hogy a távolság miatt lehetetlen lenne egy kapcsolat.

13. Kifelejtik leírni mit várnak egy kapcsolattól, amiket a legfontosabbnak tartanak a kapcsolatban és ideális partner jellemzőket. Milyen értékek fontosak, mik érdekelnek. Valami olyat kellene írni amiből kiderül a mentalitás, érzelemvilág.

2013. ápr. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
58%

gyógyegér nőnek,gyógyegér pasi jár.

nem értelek miért vagy elégedetlen.

2013. ápr. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

6 valaszolo!

Pontosan, mintha en irtam volna!


Miert nincs egy normalis?

Ma este 2-vel cseteltem.

Az elso irja:


-hol laX?

-megadod a szamod?


(na itt kileptem)


A masodik 2 mondatot nem tudott helyesen leirni.

2013. ápr. 21. 01:54
 9/26 anonim ***** válasza:
6. válaszoló persze sok ilyen egyén van, de nem mindenki. Egyébként a nők sem hibátlanok.
2013. ápr. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

En CSAK ilyenekbe futottam.

Level alapjan 2 szimpi volt.


Eloben az egyik: budos (!), igenytelen, es minden mondataban b@zdmeg szerepel. Ezt nem viselem el. Pedig a levelben ertelmesnek tunt!


A masik meg messze lakott (a levelben nem ezt irta...ergo hazudott), en nem tavkapcsolatot akarok (400 km)

2013. ápr. 21. 01:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!