Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális hogy 2 hónapnyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy 2 hónapnyi randizgatás után már úgy vettem hogy ebből kapcsolat lesz? (9 randink volt)

Figyelt kérdés
Csak pár csókunk volt de én már úgy vettem hogy ebből kapcsolat lesz, vagy valami járás szerű. De a srác teljesen kiakadt hogy én meg akarom őt "fogni" és inkább dobott engem. Most én szúrtam el hogy nem kellett volna kapcsolatként kezelni ezt kettőnk között?
2013. máj. 5. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
hülye a srác, örülj hogy most derült ki
2013. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, idiótákkal nem kell foglalkozni.
2013. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9 randi 2 hónap alatt az nem túl sok. Viszont igazad van. Örülj h megszabadultál tőle.
2013. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tény hogy éreztem hogy ez még nem kapcsolat, de azért mondom valami olyasmi. És annyi volt hogy féltékeny lettem mert egy másik lánnyal volt egész nap. Tudom hülye vagyok nem kellett volna féltékenynek lenni és már ilyen hamar kimutatni, ezt elszúrtam. De ő meg kiakadt hogy miért képzelek be dolgokat és hogy neki erre nincs szüksége hogy valaki rátelepedjen. És minden kapcsolatot megszakított velem. 2 hónapig meg "így úgy imádlak, hiányzol"
2013. máj. 5. 20:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindig csak vasárnaponként találkoztunk. De akkor minek írogat szerelmes üzeneteket meg minek ölelget...Ha csak barátkozni akart volna más lenne de így...
2013. máj. 5. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:
2hónap??? 9randi??? nemáááááááár ez az első két randin sőt.. az első randi első percében kiderül, hogy lesz valami vagy nem és szerintem alap, hogy csak azzal csókolozók akit szeretek... ezt mikor tanuljátok meg, hogy egy csók bensőségesebb mint egy menet orrba-szájba....
2013. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem volt olyan, hogy randizgattam egy sráccal,a második randin véletlen összefutottunk egyik ismerősével és úgy mutatott be mint barátnőjét. aztán idővel szex is lett... és a második alkalom után benyögi nekem, hogy gondolkodik rajta, hogy járjunk e, mert jó velem, de szerelmes a volt barátnőjébe.....végül nem tettük.... meguntam hogy ennyire határozatlan és hülyének akar nézni, így én dobtam ki.

és akkor még én voltam a ribanc miután ezek után kb másfél hónappal, újra el akarta játszani velem ezt. csak akkor már visszautasítottam teljesen a randit amit akart. egész pontosan szexet.


szóval ne csodálkozz.


nekem nagyon amolyan "csak addig szórakozott veled amíg nem lesz csaja " típusú pasinak tűnik....


a férjemmel annak idején pl már az első randi után (még aznap) dumáltunk róla... jobb szeretem tisztázni a dolgokat , sok pofáraesés után, és ő ezt megértette. azt mondta együtt vagyunk:D határozott volt letisztáztuk, így volt jó.


szerintem ne foglalkozz egy ilyen senkiházival!


27/N

2013. máj. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!