Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány egy találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány egy találkozás után nem reagál a következő talira hívásra, akkor ti még próbálkoznátok?

Figyelt kérdés
A konkrét sztorit leírom privátban, akit érdekel. Előtte együtt jártunk suliba.

2013. máj. 5. 20:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatomat mondom, én utána is próbálkoztam párszor (talán kétszer), de végig éreztem, hogy az már nem fog összejönni.


Az elsőt elszúrtam eléggé - épp nem volt túl jó kedvem. :D Mindenesetre már bánom, hogy utána még megkérdeztem kétszer is ráadásul, úgy éreztem magam utánuk, mintha jól megtaposott volna.

2013. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát így, hogy nem nagyon ismerjük a sztorit így nehéz bármilyen választ adni:)
2013. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

No vagyok, de azt mondom, hagyd!

Egyszer megprobaltad, ha erdekled, jelentkezik. Ne alazd magad!

2013. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Írhatsz sztoryt, megpróbálok segíteni! :)
2013. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Röviden ez a történet: Együtt jártunk suliba a lánnyal, ő már abbahagyta nem tetszett neki. Ezért gondoltam, hogy talizhatnánk csak úgy beszélgetni stb. Taliztunk egyszer nem túl hosszú időt tudtunk együtt tölteni, ezalatt beszélgettünk és ennyi. Ezért gondoltam, hogy lehetne egy hosszabb, tartalmasabb találkozás, amikor több időt tudunk együtt lenni. Írtam neki egyszer neten, egyszer smst, hogy akkor lehetne egy következő tali és erre már semmiféle válasz nem érkezett idáig... Most még egy smsben gondolkodom, amiben leírom, hogy nem akarom őt zaklatni, nem akarok tőle semmit, csak barátkozni szeretnék vele.
2013. máj. 5. 21:20
 6/21 anonim ***** válasza:

Neee, hagyd, hidd el, nem erdekled! Sajnalom.

A nok is ugy vannak vele, mint ti, ha bejossz neki, minden kovet megmozgat, h ujra randira hivd!

2013. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
És ti voltatok már így, hogy valakivel nagyon szerettetek volna jobban megismerkedni és mégis el kellett engednetek?
2013. máj. 5. 21:30
 8/21 anonim ***** válasza:

Persze. Hidd el, semmi sem veletlen.

De most meg konnyebb elengedni, mint ha meg hulyitene nehany hetig es utana derulne ki, h nem is kellesz igazan, nem?

Amugy meg lehet, h csak a sajat vagyaidat vetited ki ra, es azert akarod. Vagy ismered elegge ahhoz, hogy ilyen merteku ragaszkodas alakuljon ki maris benned?

2013. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy nem jövök be neki, mint pasi, de attól még egy szimpla barátság miért nem alakulhat ki közöttünk? Gondolom ezt most ő félreérti, hogy megint találkozni akarok vele. Legalábbis ilyen gyorsan.
2013. máj. 5. 21:39
 10/21 anonim ***** válasza:

Ugyan, a Napnal is vilagosabb, h nem baratkozni akarsz vele.

Megprobalsz a kozeleben maradni, hatha igy tobb eselyed van.

De ha lenne eselyed, mar a legutobbi randi utan a neten logva varta volna, h mikor irsz ra.

Probalkozhatsz, de szerintem semmi ertelme. S ha nem veszed eszre magad, meg meg is utalhat.

2013. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!