Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok mondani olyan társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani olyan társkeresőt ahol ingyen lehet ismerkedni és van egy nagyobb felhasználói tábora?

Figyelt kérdés
Nagyon nem mentem utána a témának, de amiket találtam ott szinte mindenhol be kell fizetni egy tagsági díjat, a többinél meg annyira kevesen vannak, hogy akad olyan ahol össz-vissz 2 lányt találtam Baranyában 18-26 év közt.

2013. máj. 6. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
lassan a GYK is arra a szintre jut.
2013. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Első, miért gond ez? Mintha a világfájdalom ülne rajtad. Kérdező, szerintem gagyik a magyar társkeresők. Már megjártam mindet. Csomó nő van fent évek óta, és nem jött volna neki össze egy komoly kapcsolat sem? Ugyan már :)
2013. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írsz 20 csajnak, jó esetben 1 visszaír. Azért mert ego növelés miatt vannak fent.
2013. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es :D ez nagyon bíztató :D Igazából egy hosszabb kapcsolatom nem rég ért véget, és hiányzik egy kicsit a női társaság, nem csak a szex, hanem úgy alapvetően együtt lenni egy nővel, találkozgatni, stb. Sajnos az ismerősi körömben nem tudnék nagyon merre indulni, ezért reméltem hogy találok valami könnyedebb kapcsolatot neten, hátha :D

Ahhoz sajnos kicsit sok bennem a gátlás hogy utcán ismerkedjek, de lehet hogy nem marad más választásom :) azért köszönöm a választ.

2013. máj. 6. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok társkereső oldal van, érdemes körülnézned.

[link]


A listában előrébb vannak a nagyobb site-ok.

2013. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én azt az oldalt tudom javasolni ahol a férjemmel jöttem össze.

www.randihely.hu


nem tudom mi számít soknak: itt jelenleg a lányok regisztrációja 21613


sok sikert;)


27/N

2013. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!