Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék korombeli fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék korombeli fiúkkal ismerkedni? Vannak még egyáltalán normálisak?

Figyelt kérdés
Nem a csőgatyás, bunkó páwákra gondoltam hanem a normális fiúkra. Ilyeneket hol lehet találni, ha nem vagyok egy partyhercegnő? Sajnos elég nehezen megy az ismerkedés rám férne egy adag önbizalom...eddig egy fiú sem nézett felém pedig (állítólag) szép vagyok. Hol lehet a probléma? Ha nem vagyok modellkinézetű szupernépszerű cicababa már nincs is esélyem? Nincsenek hatalmas igényeim a külsőt illetően csak legyen ápolt, a belső sokkal fontosabb. Esélytelen ilyen srácot találni? :(

2013. máj. 6. 17:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem magam miatt mondom,de a korodbeli az mi?
2013. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Dobj egy képet aztán megmondom milyen tuti csaj vagy. :)
2013. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
jó és ugyanilyet lányba hol találni????
2013. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :D
2013. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi ez lemaradt: 15/L
2013. máj. 6. 17:35
 6/16 anonim ***** válasza:

Hülyeség, sok pasi (engem is beleértve) az ilyen egyszerűbb,visszahúzódóbb csajokra bukik...Ha meg szép vagy, lehet éppen azért nem szólítanak meg téged olyan gyakran. Lehetséges, hogy több közösségi életet kéne élned, több időt forgatni az ismerkedésre, akár interneten lefektetve az alapokat (oda nem kell annyi önbizalom)

17F :)

2013. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bárhol, de ahhoz nemcsak a jóképűeket kéne észrevenned. Hiába írod, h nem a külső számít neked, attól még nem igaz.
2013. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
pontosan ugyanez a helyzet velem is :( 15/L
2013. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehol, ugyanis elrabolták őket a klingonok és most egy munka táborba tartják őket rabszolgaként. :(
2013. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Pedig egy rakás rendes srác van, csak hát azok külsőre nem jönnek be a magas igényeiteknek, tini lánykák, ez itt a gond. Ne köntörfalazzatok már azzal, hogy nincsenek rendes fiúk! -.-


e

2013. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!