Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bevalljam a fiúnak hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam a fiúnak hogy azért voltam féltékeny mert érzek iránta valamit?

Figyelt kérdés
2 hónapig találkozgattunk, megcsókolt stb. Én éreztem már iránta valamit. De megtudtam hogy egy másik csajjal is találkozgat habár állítólag nem ÚGY. Tudom nincs számomra elköteleződve, de rosszul esett és kérdőre vontam. És annyira megharagudott hogy szóba sem áll velem. Akkor megbékélne velem ha elmondanám hogy azért voltam féltékeny mert érzek iránta valami komolyabbat?
2013. máj. 6. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. O.o
2013. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, hátha komolyra fordul
2013. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne! Te nem nézel Éjjel-nappal Budapestet??? Szandika is bevallotta a Kristófnak, hogy szereti. Mi lett az eredménye? Kristóf már meg se akarja fektetni. Vondd le a következtetést!
2013. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor hagyjam elveszni a 2 hónapot? Én szeretem őt :D :(


Hogyan hozzam helyre ezt a féltékenykedésem? Mondjuk nem érdekli mit mondok...Nem válaszol vissza sehol sem, facen le is tiltott.

2013. máj. 6. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindig lesznek lányok körülötte.

Én is hajlamos vagyok a féltékenységre, szerintem nem sok értelme lenne olyan fiúval együtt lenni akinek a viselkedése miatt még több okom lenne rá. Ha nem vagy képes ezen továbblépni, mert nem érzed hogy ezt a srácot egyedül te érdekled akkor nincs értelme.

2013. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

3. válaszoló. Ez most komoly, hogy te az Éjjel-Nappal Bp sorozatból vonsz le dolgokat? O_O

Szenny egy műsor (bocs a fanoktól, de jót abból nem lehet tanulni) :D

Szerintem nem vesztenél semmit, ha elmondanád neki :)

2013. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!