Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Súlyos önbizalomhiány. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Súlyos önbizalomhiány. Miért?

Figyelt kérdés

Sajnos típuskérdést kell feltegyek, pedig nem szokásom...

Utóbbi időben nagyon megtetszett valaki, de úgy vagyok vele, hogy nincs sok értelme próbálkoznom.

Egy suliba járunk, én 2-os vagyok, ő 3-os. (középsuli természetesen)

Az elmúlt 2 évben sem volt semmi kapcsolatunk... köszönőviszonyban vagyunk, semmi több... sőt, előfordult már olyan, hogy még vissza se köszönt..

Valahogy ezek után úgy érzem, hogy semmi értelme próbálkozni.. és nem is merek..?

Eddigi párkapcsolataimban sem voltam túl szerencsés, 3 barátnőm volt eddig, egyik megcsalt, másik szakított velem egy kamudumával, a harmadik meg szemmel láthatóan nem működött, tehát annak is igen hamar vége lett...

Ezek után tényleg úgy érzem, hogy 'úgysem jönne össze..'

Szerintetek? Bármi normális vélemény érdekel..


2013. máj. 6. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
rosszul gondolod, mert 3x mégis összejött, szóval mégsem lehetsz annyira gáz. gondold végig az előző kapcsolataid, mi volt benne jó, mi volt benne rossz, mi volt a te hibád és erre építeni, megváltozni
2013. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Végiggondoltam, de sajnos a gond még mindig fennáll...

Nem merem neki még megmondani sem...

2013. máj. 6. 23:03
 3/6 anonim ***** válasza:
ha a köszönésed sem fogadja, akkor mit akarsz tőle...? ha még azzal sincs tisztában, hogy visszaköszönni illik
2013. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan sűrűn szokott ez előfordulni... Általában visszaszokott, csak zavar, hogy van, hogy nem...
2013. máj. 6. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak nem hallotta :)

Bár én általában igyekszem mindenkinek visszaköszönni, aki meg épp bejön, rá különösen figyelek :D


Viszont ha ilyen a hozzáállásod, 100%, hogy nem jön össze :/

Vagyis... ha úgy látom, hogy nem hisz magában, akkor próbálok segíteni, de pont ezzel kerül friendzone-ba (és neked ugye nem ez a célod), úgyhogy ne félj, csak tekintsd embernek, nem vagy se alá-, se fölérendelt, de közben legyenek egyértelműek a szándékaid :)


Ha meg már 3-szor sikerült, miért ne sikerülhetne mégegyszer ? :)


egy 2.-os lány

2013. máj. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Öreg volt barátnőd ott van a tapasztalat a szürkeállományodban és egyrészt a tapasztalat ad önbizalmat.


Én is így vagyok , de nekem nem volt senkim , elég durván átvertek már volt aki rendesen utasított el stb.


Szóval fel a fejjel és ne csak köszönj állj le vele beszélgetni. Az a tuti

2013. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!