Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valami tipp önbizalomhiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tipp önbizalomhiány ellen, vagy csak törődjek bele, hogy ronda vagyok? (kép)

Figyelt kérdés

Lényegében véve soha nem volt önbizalmam, mindig volt barátnőm , de soha nem azok a csajok jöttek össze, akikkel én igazán szerettem volna, pedig nem mondanám ,hogy olyan nagyon nagy igényeim lennének..

És egyszerűen mikor megint bejönne a képbe egy új csaj akkor én már teljesen beleélem magam , de aztán minden egyes alkalommal azt hallom vissza , hogy " hát aranyos vagy nagyon meg vicces, de nem vagy az esetem " hát ezt az ember 20 alkalommal megemészti , de azért már mikor zsinorban 120x ezt kell hallanom , az élettől is el megy a kedvem , gondoltam rá ,hogy visszamegyek gyúrni , talán attól megnőne az önbizalmam, tudom , hogy az csak külsőség ,de egy ronda ember nemtud egyeben változtatni hogy jobban felkeltse a nők érdeklődését ...

Igényesnek tartom magam , retro cuccokban járok ,tehát ez sem lehet gond :S


20/F



[link]


2013. ápr. 22. 18:13
1 2 3
 1/21 ULTRAGOKU4 ***** válasza:
Pedig nincs miért szégyenkezned!!! nálad rondább alakokat is láttam akiknek volt barátnőjük!! nemcsak a külső számít!!!
2013. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Helyes srác vagy, nem is értelek, miért nyomod ezt a szöveget.
2013. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Pedig nem vagy ronda. L
2013. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nincs is veled semmi baj. Helyes srác vagy :)
2013. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Talán olyanokkal próbálkoztál, akik tényleg nem az eseteid, örülj is neki, jobb ha nem jön össze veled, minthogy akkor veri ki a balhét, amikor már együtt vagytok.
2013. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Az első jó volt: nálad rondább alakokat is láttam már...

Ez ide nem igazán jó önbizalom-növelésnek, valahogy máshogy kellett volna fogalmazni sztem. Nem rossz szándékból írtad gondolom, de ezen besz*rtam, én poénból szoktam ilyeneket tolni játéknál, h nálad bénábbakkal is játszottam már. A sport az jó önbizalomnövelő sztem, bár én is így vok, s a versenyszerű sport se segített ezen, de sokaknak biztos igen. Én jól leplezem (legalábbis hiszem) ezt a problémám.

2013. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nagy az orrod. Gondoltál már rá hogy hajat növessz? Az ellensúlyozná. Tudom, mert én is így vagyok..
2013. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy ronda. Egyébként is, ha az lennél, soha nem lehetne semmilyen barátnőd.
2013. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az arcod (az orrod konkrétan ad neki egy tök férfias karaktert), viszont az nem tetszik, hogy nincs hajad. Szerintem növessz! :)
2013. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Láttam én már sok ronda embert,de te nem vagy az.
2013. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!