Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk/ferfiak! Tortent mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/ferfiak! Tortent mar olyan veletek hogy lanyok irtak nektek hogy szeretnenek ismerkedni? Lett folytatas? Milyen volt a reakciod?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Lett folytatás. És csak 12000 forintba került. Üzlet...
2013. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felébredtem hirtelen...
2013. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az csak itt ezen az oldalon fordult eddig elő de nem lett belőle semmi.

Társkeresőn is voltam fent egy időben ott soha senki ha erre gondolnál.

2013. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, őszintén szólva meg is lepődtem, ráadásul ezen az oldalon. Nem lakunk messze egymástól, pár hetes "beszélgetés" után elhívtam randizni, amire igent mondott, de végül lemondta és megszakított velem minden kapcsolatot. Én megtettem minden tőlem telhetőt, nem rajtam múlt a dolog, hogy nem lett belőle komolyabb kapcsolat.
2013. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!