Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha a "beetetés" idején,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha a "beetetés" idején, a randizgatásokkor én teljesen beleestem a srácba?

Figyelt kérdés

Mint utólag kiderült semmit sem jelentettem neki, de olyan szép szavakat mondott, meg annyira elő tudta adni hogy fontos vagyok neki meg érez irántam valamit...Nagyon ciki vagyok? :(


Úgy szégyellem hogy bevettem mindent amit mond...


2013. máj. 8. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi a rák az a "beetetés"


Olyankor döntitek el milyn módszerrel húzzátok le anyagilag?

2013. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
feltételezem emiatt annak sem fogod elhinni amit mond, aki azt komolyan is gondolná
2013. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem egy fiú 6 hónapig hitetgetet .. pár hét után beleszerettem és 6 hónapig nagyon kedves volt majdnem smároltunk is aztán 6.hónap végén valaki mondta hogy ő nagyon szerelmes és teljesen másik lányba és abban a 6 hónapban 3 csaja volt...
2013. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Zenó, szerintem a srác etette be a leányt
2013. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves Xenophilius!


Már tegnap helyretettelek, hogy én nem olyan lány vagyok aki anyagilag lehúzná a pasit, de még mindig így állsz a dolgokhoz. Ne tedd. Nálam ne :DDD

2013. máj. 8. 22:23
 6/11 A kérdező kommentje:

Engem 3 hónapig hitegetett. De olyan dolgokkal hogy csak néztem. Á mondom biztos tényleg így érez, ha már 3 hónapig csinálja. Ehhez képest szerintem neki is volt csaja miközben engem puhított. Egyáltalán nem érdekelte hogy eltűnök az életéből, gondolom itt a nyár és újabb csajokat akar összeszedni.


Amúgy igen, nem igazán fogok már hinni pasiknak...

2013. máj. 8. 22:26
 7/11 poiu ***** válasza:
Ha beleestél, örülj neki.
2013. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, sose bízz olyanban, aki szexelni akar veled.. :D
2013. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mekkora egy szemét :/ és lefeküdtél vele? Miket mondott? elem ilyen még nem volt, de én szerintem átlehet látni a szitán...hogy őszintén szeret-e a pasi.De amiket hallok :/ Kezdek kételkedni. Nem akarok én is egy ilyenbe belefutni ...
2013. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem feküdtem le vele, szerintem ezért is dobott 3 hónap után. De amúgy szívesen lefeküdtem volna :D Csak nekem idő kell az ilyen dolgokhoz, nem elég egy sima vonzalom. Mondjuk a vonzalom már bőven megvolt, de valahogy éreztem hogy annyira nem akar engem, hogy hiányzik valami. És ez a szeretet volt.


Olyan dolgok voltak hogy én mindig kérdeztem hogy: milyen napod volt, érdekelt miket csinált az előző napokon, érdekelt az ami fontos neki. De ő semmit sem kérdezett rólam! Most olyan dolgok hogy 3 randin mondtam hogy van 1 kutyám. Kérdezte milyen fajta stb. beszélgettünk róla. 5 randin megint mondom hogy a kutyám így-úgy, és rácsodálkozott hogy "Van kutyád? Milyen fajta?" jó nem nagy dolog, meg lehet feledékeny is, de na....


Meg egyáltalán nem akart bevonni az életébe. Szülőkről semmit sem mondott, arrafelé sétáltunk amerre ő lakik, és kérdezem "Melyik házban laksz?" mire ő: "Jah arrafelé...." és akkor ellenkező irányba mentünk sétálni. Gondolom hogy az anyjáék ne lássanak vagy ilyesmi. Nem hiszem hogy csúnya lennék és szégyellt volna, de ennyire nem vett komolyan, hogy az anyjáék nehogy meglássanak...De tényleg alig tudtam meg róla valamit.

2013. máj. 8. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!