Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valami valóságalapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami valóságalapja annak, hogy a férfiak előbb MERNEK odamenni egy világos hajú nőhöz, mint egy hosszú feketéhez, mert félnek tőle?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi...

Annak van valóság alapja,hogy már nem mernek odamenni egy nőhöz sem

2013. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért a világos hajú nőkhöz megyek oda, mert ők tetszenek.
2013. máj. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nincs
2013. máj. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Hát, én világos hajú nő vagyok /szőkésbarna/, de mikor hogy mernek idejönni hozzám...

Állítólag szép lány vagyok, de mióta a 'férfiak' ennyire töketlenek, hogy nem ismerkednek, kezdem azt gondolni, hogy mégse vagyok szép..


22/N

2013. máj. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hááá pejsze. És hamarabb is megyünk oda, ha 3 hajszála jobban göndörödik mint a többi. Ugyan már, aki olyan fajta odamegy bárkihez aki bejön neki vagy akar tőle valakit, aki nem az meg senkihez se.
2013. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nincs
2013. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

4.

Azért nem mernek odamenni mert már úgy gondolják,hogy szép nő= bunkó vagy már foglalt.

Én is benyaltam már 1 ilyen lánynál..De nem mind ilyen.Mert egy másik viszont örült,hogy leszólítottam.Igaz,nem vagyok az esete :S

2013. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Én sem merek odamenni egy nőhöz sem.

De nem is tőlük félek, hanem attól hogy az asszony megtudja.

2013. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok


De fiúk, ez ilyen...lutri. Vagy bejössz a lánynak, vagy nem. Ha tetszik annyira a lány, akkor be kell vállalni, ha nem, akkor meg elballagni..ennyi.

De ez, hogy nem mernek odajönni..egyszerűen vicc már. Kedves teremtés vagyok pedig, halkszavú, és egy kicsit se hasonlítok egy sárkányra.


22N

2013. máj. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

na ez a kérdés nagyon jó, mert így ez semmi

milyen helyzetben és hol? kicsit hiányos

amúgy nem hiszem hajszínen múlik, sok minden máson is N

2013. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!