Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 168 cm vagyok csak férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

168 cm vagyok csak férfi létemre. Lehet esélyem így a lányoknál?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, aki 165 cm, szerintetek elutasíthat azért, mert csak 3 cm-rel vagyok nála magasabb?
2013. máj. 9. 12:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Jajj, ebben sem a mértet számít:) Ezért nem fog elutasítani:)
2013. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 ivilicious ***** válasza:
elutasíthat...nekem még megfelelne,mert 159 vagyok,még mindig felvehetek egy 10 centis magassarkút is :D szóval a magasság kérdés nálam nem téma,de úgy vette észre,h a csajok 80%a legalább nem jár nála alacsonyabbal..de ha a csaj 165 centi,akkor végülis magasabb vagy :) szerintem belefér
2013. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nagyon sok alacsony lány van Mo-n. Náluk tuti van esélyed és szerintem annál a lánynál is, akit említettél. A magasság nem minden esetben számottevő. Én ismerek egy házaspárt, ahol a nő 12 centivel magasabb a párjánál. :)

Szóval no para a magasságod miatt! Amúgy középmagasnak számítasz majdnem 170 centivel.

2013. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A magasságod miatt nem hiszem hogy elutasít.
2013. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
SZerintem belefér!
2013. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást! :)

Amúgy olyan sportosan nőcis a lány, állandóan lapos lábbeli van rajta, csak tudom, hogy sokaknál fontos ez a "magassarkút tudjak felvenni a férfi mellett"-dolog.

2013. máj. 9. 12:42
 7/20 anonim ***** válasza:
én 169 cm magas vagyok és fiú 20 évesen.. van egy 18 éves barátnőm aki 160 centi körül van. Ha a magasságod miatt utasít el, akkor egy idióta a csaj
2013. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én 24 vagyok, a lány 23. Nálatok mégis megvan a 9 centi különbség. :)

De akkor remélem, ha el is utasít, nem a 3 cm miatt teszi.

2013. máj. 9. 12:46
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem.


Bár az 165ösnél igen.

2013. máj. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ez a magassarkú dolog a férfiakat is ugyanannyira/ ugyanolyan arányban zavarja.


Volt már olyan fickó, akinek lapos cipőben jó voltam, de magassarkúval már nem kellettem volna, mert "Nehogy má' magasabb legyél, mint én!".


Mondanom sem kell, nekem se kellett, de nem a magassága, hanem a kicsinyessége miatt.


Te hogy állsz a kérdéshez?

Nem zavarna, ha a lány föléd magasodna? Akár cipőben, akár cipő nélkül?

2013. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!