Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem akar tőlem senki komolyabbat szexnél? Nem vagyok kihívó, nem engedem mindenkinek, hogy benyúljon a bugyimba, sőt. Miért nem tudok megfogni senkit akit szeretnék?

Figyelt kérdés
Elkeseredtem, mert már 1,5 éve lassan egyedül vagyok. Vasárnap leszek 18 éves és még egy normális kapcsolatom sem volt. Soha nem vállaltak fel, soha nem szeretett senki szerelemmel. Én arra vágyok, hogy feltétel nélkül szerethessük egymást valakivel,de minden fiú csak meg akar ...ni . Nem értem, mi lehet velem a baj. Mi a véleményetek?
2013. máj. 9. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
ebből még nem sok minden derül ki rólad és a kapcsolataidról... ha ismernélek, talán tudnék segíteni, de így sajnos nincs ötletem.
2013. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kisebbrendűségi komplexus.


Hallottál már az önbeteljesítő jóslatokról? Az agynak szüksége van ilyesmire. A lényeg, hogy ha meg vagy győződve valami képzelt jelenségről(például hogy csak testnek használnak), akkor az agyad tudat alatt mindent meg is tesz, hogy ezt a gondolataid és tetteid beteljesítsék. Szüksége van erre az agynak, most ne menjünk bele, miért. Mindenkinek így működik az agya. A probléma az, hogy neked van egy hibás önképed, amely nem engedi, hogy tisztán nyilvánulj meg. Hibás önkép - csalfa megnyilvánulás. Van, aki a szépségét csak maszknak használja. Ahhoz, hogy reális legyen az önképed, el kell tudnod fogadni a jó és a gonosz gondolataid is. Alapjában véve az alapján találnak meg az emberek, amit magadból hangsúlyozol, más alapján nem tudnak. Ez azt jelenti, hogy ha te csak a tested hangsúlyozod, akkor képtelenség, hogy másért szeressenek, hiszen nem is látják a többi tulajdonságod. Pedig, nyilván, hogy van. Szerintem kb. 2 mondat beszélgetés után tudnám sorolni a jó tulajdonságaid. Csak ezeket nem igazán mered felvállalni. Ha jobban kihangsúlyozod az előnyös tulajdonságaid, tehetségeid, és őszintén beszélsz magadról - vagyis egészséges önképet építesz fel, akkor nem csak a testedért fognak szeretni. Szóval, nem kell mást tenned, mint hogy kihangsúlyozod a többi előnyös tulajdonságod, és rövidesen észre fognak venni azok a fiúk, akik ezt keresik egy lányban. Az emberek mindig valamilyen tulajdonságokat keresnek más emberekben, ez alapján épül ki a vonzalom. Ez így működik: csak azt vesszük észre, amire várunk, hogy észrevesszük. Az agy és az idegrendszer működéséből ered. Ha gondolod, erről mesélek egy érdekes kísérletet. Illetve tudok ajánlani egy klassz könyvet is, ha kell be is scannelem. Bár nem egészen erről szól, amiről most beszéltem, azért hasznos lehet elolvasni.


Remélem segítettem, ha valami szerinted butaság abból, amit írtam, akkor nyugodtan kezdeményezz vitát. Ha valamit nem értesz, részletesebben megmagyarázom, miért gondolom így.


20/F

2013. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló, nagyon szép hogy ezt leírtad, de szerintem ez baromira nem segítség, csak általános dolgok egymásra halmozva.

ahhoz, hogy a kérdező meg tudja oldani a problémáját, először tudnia kellene, mi az igazi probléma és csak utána tud változtatni rajta :)

2013. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ma 14:17 milyen "igazi problémáról" beszélsz?
2013. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Balszerencse vagy a kisugárzásod ilyen vagy kapható vagy erre... akármi!

Azért ne add fel! :)

2013. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!