Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb leszbikus lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb leszbikus lánynak mi jön be? (Gondolok itt külsőre, belsőre, bulizós, vagy inkább nyugisabb)

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom. De szívesen lennék egy leszbikus csaj barátja(barátság). 23/F
2013. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Válaszolok, ha te is tudsz az én kérdésemre válaszolni.


A legtöbb heteró lánynak mi jön be? A heteró pasinak mi jön be? A legtöbb homo pasinak mi jön be?

2013. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A heterók abszolút nem érdekelnek, tehát totál mindegy, hogy nekik mi fontos a másikban.
2013. máj. 9. 18:46
 4/16 Roland299 válasza:
Nem nagyon ragadtad meg ennek a válasznak a lényegét:D, ami az hogy minden ember más és más(nem csak sexuálisan) szóval mindenkinek akár leszbikus lányoknak is mások lehetnek az igényei.
2013. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Te nem, bocsi.
2013. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem tudok általánosítani,mert ez attól is függ milyen idős az illető.

Nekem személy szerint a nyugisabb csajok jönnek be,de azért lehessen vele hülyülni. :)

Külsőre általában barna hosszabb haj és barna szem. De ha valakinek a belsője megfog,akkor tök mindegy. :)

2013. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Külsőre: szép formás mell az mindegy, hogy nagy vagy kicsi csak ne legyen plasztik. Szép alakja legyen lehet husis is csak jól álljon neki. Inkább legyen csendes de nagyon intelligens nő. Kedves legyen és megbízható nameg hűséges.

/leszbi

2013. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Külső relatív. Volt már nagymellű, szőke és kék szemű barátnőm is. Most pedig barna szemű, rövid, barna hajú barátnőm van, akiért megveszek mellesleg. :) Belsőre nagyon fontos, hogy intelligens legyen, kedves, jól nevelt, bulizósabb és ne legyen zárkózott. 21L
2013. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más jön be valóban :S

Nekem személy szerint külsőre nincs ideálom :D jelenleg 2 lány tetszik nagyon, az egyik szőkésbarna rövid hajú, zöld szemű, vékony és sportos, a másik pedig rövid barna hajú, kék szemű, kicsit teltebb alkatú, átlag öltözködéssel. Fiúsabb lányok egyébként, de jó irányban, tehát látni rajtuk hogy lányok meg minden, nem az a "nemtudomeldöntenimicsoda" típusok.

Lányos lányoknál barna szem, hosszabb barna haj a nyerő nálam, alkata mindegy, csak jól nézzen ki, arányos legyen :)

Belsőleg nekem a bulizósabb lányok jönnek be :$ jómagam is imádok partyzni. Intelligencia fontos, és lehessen vele hülyülni, legyen jó humora, vagy legalábbis az én őrültségeimet eltudja viselni, nameg tudjon rákontrázni akár :D velem pörgős lenne az élet, szóval bírnia kéne a tempót...:) de ha panaszkodna, és kicsit nyugalomra vágyna, akkor természetesen lassítanánk :) kb ennyit tudok elmondani így hirtelen :D


18/L

2013. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azt szoktam mondani, hogy a "lányos lányok" jönnek be nekem, de igazából a kisugárzás tud megfogni nagyon, és olyankor nem zavar a rövid haj vagy a fiúsabb öltözködés sem. Az a lényeg, hogy a ruha alatt egy kedves, ragaszkodó LÁNY legyen. A nyugisabb lányokat szeretem, akiknek nem a bulizásról szól az életük.(én sem vagyok bulizós)

17/L

2013. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!