Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem történik semmi? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem történik semmi? Már egy hete járunk!

Figyelt kérdés
Már egy hete járunk, és még nem történt semmi! Már volt ma 1 randink, hazakísért, aztán elment egy helóval... Nekem elég egy ölelés is, de az sem. Mondjam meg neki? A szerelem baráti kapcsolatból alakut. Értem, hogy nem akar sietni, na de ... Miért lehet ez? Még mindig barátnak szeret? Amúgy a randikon nem a fiúnak szokás fizetni?

2013. máj. 9. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Talán te is tehetnél valamit nem?

A nehezén túlvagytok!

Most már te is magadhoz húzhatod és megcsókolhatod. Nem fog eljönni az apokalipszis.

2013. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1.) Hány évesek vagytok?

2.) A szerelemben nincs olyan, hogy nem ölel meg, mert nem bírja ki, főleg nem hagy ott egy helóval.

3.) Azt mondod " szerelem", erre megkérded, hogy még mindig barátként szeret? Akkor ez még csak nálad szerelem.. Mondta, hogy szeret, nem úgy, mint barátot?

4.) Jártok? és még ölelés sem volt? csók? azért ez hozzátartozik a járáshoz általában, ha nem nagyon gyerekek vagytok még.

5.) Most jártok vagy csak randiztok? nem mindegy..

6.) Az első pár randin illik a fiúnak fizetni, igen... ez úgymond " szokás" , de utána szerintem már meg lehet osztani a költségeket. Na meg amúgy mit takar a randi?

Ha ejtőernyőzni mentek randizni vagy rohadt drága helyre, akkor nem hiszem, hogy neki kéne mindent fizetnie, de szerintem ilyen apróbb dolgokat a fiúknak illik első pár alkalommal, de ez nem szentírás.

2013. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De az nem a fiú dolga? Kb. Mikor szokott elcsattanni az első puszi, csók? Még nem volt kapcsolatom.
2013. máj. 9. 18:45
 4/11 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

gondolom még fiatalok, mert a fiúk akkor szégyenlősek, meg ez azért szerintem inkább jobb jel.. mert akkor tényleg tetszel neki, azért nem mer még össze-vissza csókolgatni. legyél türelmes! alakul az!

én mindig nyuszi voltam, akkor amikor valaki tényleg tetszett, addig meg nagy a szám.. :D amelyik kutya ugat ugye..

szóval én nem tudom azt tanácsolni, hogy te csókold meg, mert nekem mondhatnák az istenbe se tudnék én kezdetben kezdeményezni.. párszor annak már meg kellene történnie.

fizetni nálunk vegyesbe megy, egyszer én hívom meg, egyszer ő, persze "udvarló" időszakban máshogy van, de sose vártam el.. az, hogy kifizet egy sütit meg kólát ok, de pl. moziba mindig beszálltam mert manapság az is kész vagyon.. ő veszi a jegyeket én meg a kaját és akkor az tök jó.

2013. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mind a 2en 15 évesek leszünk. Nem, még nem mondta. Fagyin voltunk, utána beültün egy pizzériába. Én szeretem! Nem történt még SEMMI!
2013. máj. 9. 18:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Ebben a pasiban nem inditottál meg semmit és ne éld bele magad. Lépj..
2013. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most komolyan?
2013. máj. 9. 18:55
 8/11 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem tőle, hogy miért nem volt még semmi. Azt mondta, hogy azt hidte, hogy én azt fogom mondani, hogy gyors a tempó. Ma már lesz valami azt mondta. :)


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. máj. 10. 05:43
 9/11 anonim válasza:
Hűha! és mi volt? :DD
2013. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megölelt és adott egy homlokpuszit :))
2013. máj. 11. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!