Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálnák ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálnák ezt velem?

Figyelt kérdés

Hi, 7-edikes 14F vagyok és van egy problémám

Mindenki magas az osztályban és én a 142-144cm-emmel a leg alacsonyabb vagyok az osztályban a 150-190cm között vannak a fiúk lányok.

Egy lányt sem hívhatok el "randira" stb. Mert hogy én túl alacsony vagyok hozzájuk még ahoz is aki 0,5mm-el nagyobb nálam.

Ilyen rosszak az emberek? Mindig is kirekesztettek emiatt!

Csak Facebookon ismerkedek mert ott nem látnak :-)


Lányok ti mit szólnátok ha a pasitok alacsonyabb lenne?


2013. máj. 9. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:

30 éves 150 magas fiúval ismerkedtem egyszer a neten. Elmondta az elején a magasságát, de nem érdekelt (én 165 vagyok). Mikor 2. alkalommal leveleztünk(!), már arról beszélt, hogy hozzá kéne költöznöm. Na inkább be is fejeztem az ismerkedést.

Kit érdekel, ha valaki alacsony?!

2013. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

" ti mit szólnátok ha a pasitok alacsonyabb lenne? " - Először is te nem vagy még pasi, ne vedd rossz néven.

Pont erről van szó, hogy amikor pasi leszel, akkor már nem lesz lehetetlen egy magasabb csajt szerezni, viszont még 14 éves vagy és ezt a kort inkább használd ki rengeteg sportolásra, sok pihenésre és kiegyensúlyozott életre azért, hogy 18-20 éves korodig még a lehető legtöbbet fejlődjél.

2013. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hej Jancsika Jancsika, mért nem nőttél nagyobbra, Dunáról fúj a szél


Nőttél volna nagyobbra, a közönség meglátna, Dunáról fúj a szél

2013. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Te még nőni fogsz nyugi!
2013. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kössz mindenkinek a választ

De smartalboro(vagy mi a neved) nem magamra értettem hanem hogy ha neked lenne alacsonyabb pasid (NEM ÉN) VALAKI MÁS HOGY MIT SZÓLNÁL HOZZÁ

A Jancsikásra meg inkább nem is szólok/írok semmit :-)

Na mindegy kössz mindenkinek

2013. máj. 9. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Na akkor bemutatom magamat :)

Mindig kicsi voltam a az átlaghoz képest. Fiúk közül mindig én voltam a legkisebb. (általánosban, meg most középiskolában is) Sokszor engem még szivattak is emiatt(bár ez csak általános iskolában volt jellemző, középsuliban inkább csak viccelődés).

Én is mindig 'lealacsonyítottam' magam, hogy hát tényleg törpe vagyok. bár én egy fokkal jobb helyzetben vagyok (16 évesen, 169 cm), de így is a legkisebb.

Én egy dolgot tanultam meg. Ne azokkal törődj, akik a magasságod miatt kirekesztenek. Barátkozz, randizz, szeresd azokat, akik elfogadnak a magasságoddal együtt :)

Amúgy meg valószínűleg, még nőni fogsz, lehet, hogy bőven el fogod érni az átlagot.

2013. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a párom picit alacsony....170 cm körül van, én inkább 171-172 vagyok. Nem kifejezetten zavar, vagy inkább azt mondom, hogy nem érdekel, mert imádom:) 23 L
2013. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is :-D
2013. máj. 9. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!