Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálnak meg velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálnak meg velem ilyeneket a lányok?

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem ismerkedni egy lánnyal. Arra építette fel az ismerkedés menetét, hogy milyen nehéz normális pasit találni, aki őt elfogadja olyannak, amilyen.

Aztán 2 nap után teljesen véletlenül beírtam a google-be az email címét, csak úgy kíváncsiságból.

A következő hirdetést dobta ki:


"Születésnapi meglepetésként szeretnék egy lányt magam és párom mellé egy alkalomra.Ha szereted a kihivásokat és szivesen kiprobálnád egy fiatal 20as éveiben járo párral akkor irj bátran.Higénia ápoltság fontos!alkatod nem lényeg,belsö érzékek fontosabbak.:)

3as szex jelige:email cím

Felhasználó: Névtelen

A feladás dátuma: 2011-04-07"


Végül is örülök, hogy mihamarabb rájöttem miről van szó. Az egyetlen dolog, ami aggasztott: ha nem írom be a google-be az email címet, ki tudja meddig húzta volna előttem a mézes madzagot.

Tehát félig büszke vagyok magamra, mert egy elég komoly hülyítést sikerült hárítanom, félig pedig romokban heverek, mert csak a véletlen műve, hogy rájöttem az egészre.


Azt hiszem ez is elvette a kedvem a "csajozástól". De legalább rossz kedvem nincs, mert semmit sem vesztettem most.



Mi lesz akkor ha a legközelebbi lány ravaszabb lesz?


2011. ápr. 30. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert egy punci vagy, csak lelki szemetesládának kellettél.
2011. ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én megvártam vna, h milyen csajok jelentkeznek, aztán megb?tam vna az összeset egyszerre muhaha
2011. ápr. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szerencsére inkább hülyéskedés volt mint lelkizés :)
2011. ápr. 30. 23:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz az ilyenekkel. Ha lehet inkább majd élőben próbálkozz legközelebb. Tudom, hogy most elvagy kenődve', de van élet a kudarcok után is. Ha minden rosszat magunkra vennék, akkor a végére rendelhetnénk magunknak egy gumiszobát. Nem?
2011. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elkenődve :)

Csak elgondolkoztatott, hogy egy ravaszabb lány simán tudna vezetni az orromnál fogva...


a lányokkal mindig így járok: ha normális visszautasít, ha nem akkor hülyít engem.

de semelyik kategória nem akar ismerkedni velem.

2011. ápr. 30. 23:15
 6/11 anonim ***** válasza:

"véletlenül beírtam a google-be az email címét, csak úgy kíváncsiságból"


véletlenül= kíváncsiságból?

amúgy milyen régi volt az a hirdetés?

2011. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ha régi lett volna akkor is kizáró ok lenne további ismerkedésre...

amúgy oda van írva. árpilis 7ei hirdetés :)

fölösleges volt feltennem a kérdést, mert őszintén szólva egyáltalán nem érdekel, csak meg akartam osztani, hogy milyen emberek vannak a neten.

2011. ápr. 30. 23:33
 8/11 anonim ***** válasza:
csak lelki szemetesládának kellettél neki
2011. máj. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy 5 évvel ezelőtti hirdetésen akadsz fent? Talán azt gondoltad előtted még szűz volt?...

5 évvel ezelőtt lehet, hogy csinálta 2 csaj 1 fiú felállásban... Ezért te elítéled?

Idióta vagy...

2016. febr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jaa, hogy régi a kérdés :D

De akkor meg faxnak emeled ki?

2016. febr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!