Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan öltözködjek, mi illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanker kérdése:

Hogyan öltözködjek, mi illik hozzám, ami felkelti a lányok érdeklődését? Milyen viselet tetszik a lányoknak?

Figyelt kérdés

le akarom cserélni a ruhatáram,egyrészt meguntam,másrészt a lányok miatt, elegáns, férfias öltözetre gondoltam, egy kis info rólam, segítségül a válaszadáshoz: 21 éves vagyok, 173 magas, sötétszőke, szemüveg, van egy kis pocak de nem kövér!


köszi a válaszokat :)


2013. máj. 9. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
kép?
2013. máj. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tanga, cicanadrág, hajkendő piros zokni, bakancs, ing, kucsma a fejedre
2013. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl. bejönnek az elegáns, férfias stílusúak.
2013. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
minél egyszerűbben, nem kell túl spilázni, amiben kényelmesen vagy és jól érzed magad, akkor a kisugárzásod is jobb, mintha egy elegáns, de szűk vacakban feszengnél...persze azért nem melegítőnadrág és papucs, de érted... ha elegáns akarsz lenni egy fekete vagy sötétkék farmer és valamilyen ing hozzá
2013. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
v nyakú polók, de nem túl kivágott. normális farmer ami nem a 90-es éveket idézi, legyen egyenes szárú. aztán esetleg zakó+ing az mindig nyerő egy szép cipővel, de gyúrjál egy kicsit mert a pocakot sokan nem szeretik főleg ennyi idősen...
2013. szept. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!