Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. S Mit tehetek, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Mit tehetek, hogy ne forduljon elő több ilyen? 15L

Figyelt kérdés

Akárhány fiú tetszett eddig, egyikkel se jártam, sőt, szétment a barátságunk is, vagyis eltávolódtunk egymástól. Nekem általában olyan fiúk tetszenek, akiket tudom, hogy vonzódnak hozzám, tetszek nekik, és sokat dumálunk, meg nevetünk. De ezt általában elmondom a legjobb barátnőmnek, s ezután kezdek csak el ábrándozni a fiún, a közös "jövőn". De ezeket nem mondom el senkinek ( az álmaimat a fiúról). Utánna mindig történik valami: a fiú ok nélkül nem közeledik már felém, kevesebbet találkozunk, stb. Mintha már nem tetszenék neki. Ezt már többszőr i s megjártam. Megpróbáltam nem elmondani a barátnőmnek, de nem megy, minden történtet megosztunk egymással.


Mit tegyek, hogy végre lehessen barátom, hogy járjak azzal, aki tetszik nekem? A barátnőm még olyant is szokott csinálni néha, hogy akit utál, kiveri a hisztit, hogy miért beszélek vele



2013. máj. 9. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
A barátnődnek TE nem tartozol semmiféle magyarázattal, hogy kivel mikor, miért beszélsz. Te Te vagy, Ő meg a barátnőd, legyetek jóba, de nem kell vele feltétlen mindent megosztani, más közös témátok is van gondolom mint a fiúk...végülis ha egyszer barátok vagytok gondolom, hogy így van...
2013. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

lehet ,hogy a barátnődet le kéne cserélni,hogy a saját életedet tudd élni és ne más szervezze ,mert abból még gondod is lehet

2013. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Válogasd meg a barátaidat
2013. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ki akarod önteni a szíved írj nekem :D
2013. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy biztos benne, hogy a barátnőd felelős ezekért az incidensekért? Nekem az a tapasztalatom, hogy ha valaki "idő előtt" szeret bele egy másik emberbe akkor önmagától is képes eltaszítani a másikat, öntudatlanul a viselkedésével. Mennyire látszik rajtad meg ha rá vagy indulva egy fiúra? Mennyire tudod ezt visszatartani?
2013. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Lehet, hogy hülyeség, de a barátnődnek van barátja/pasija? Mert ha nincs lehet hogy féltékeny és csinál egy-két hülyeséget a hátad mögött...De nem tudom, ez csak tipp.
2013. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Volt pasija, de szakitottak, mert folyton veszekedtek. Minden hétvégén más msás fiúval lóg, de nem járnak. Az a szerencse, hogy azzal még nem volt kint, aki nekem tetszik. Nem is örülnék neki
2013. máj. 9. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy láttam, itt mindenki a b.nődet szapulta, de nem bizti, hogy vele van a baj. Sajnos tökre magamra ismertem a leírás alapján. Én arra jöttem rá, h ha már elmondom valakinek, akk 'hivatalossá' válik, és talán megváltozik q viselkedésem a fiúval. Csak légy önmagad és próbálj laza lenni, ne ilyen bunkón laza, csak aranyosan.. Remélem tudtam segíteni, de ha esetleg nem teljesen érted miről zagyválok, írj nyugodtan:)
2013. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!