Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem durva és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem durva és elszomorító, hogy a magyar fehér láynok helyesebbnek tartanak egy néger fiút egy fehérnél?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy én a lányok szemében egy csúnya fehér srác vagyok, ellenben mégis egy négerrel simán összejönnek, pedig szerintem, akinek van szeme az tudja, hogy a néger fiúk csúnya arcvonásokkal rendelkeznek. De ezek szerint az is jobb már, mint egy fehér srác a csajok szemében.
2013. máj. 10. 12:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én eddig egyetlen csajt ismertem, aki szerette a feketéket.
2013. máj. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Ne a feketéket hibáztasd azért, mert nem sikerül csajoznod.
2013. máj. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem az arc érdekli őket, hanem, hogy kipróbálhassák a black dick-et, na meg ugye sokkal "fancybb" és egyedibb egy feketével sétálgatni kézenfogva, mint egy snassz sima fehérrel, akikből millióan szaladgálnak mindenfelé.
2013. máj. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Bevallom, nekem is tetszenek a fekete egzotikus férfiak, de úgy gondolom, a férfiaknak is tetszenek a fekete nők. Mert különleges, egzotikus. Persze férjnek nem kéne, de akkor is megkapó a látványuk. Van egy ilyen elmélet, hogy idővel minden földi ember fekete és ferdeszemű lesz.
2013. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
minek általánosítasz? én például írtózom a fekete pasiktól, nem jönnek be, se az ázsiaiak, pedig nem vagyok rasszista, sőt szeretem őket.
2013. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én maradok a fehér pasiknál.
2013. máj. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

az nem jutott eszedbe, hogy vele kehet más nem foglalkozott, csak ez a srác, meg lehet más irányból is közelíteni

amúgy nem a csúnyaságon múlik, amúgy ez is relatív ki az N

2013. máj. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ez az állítás szerintem nem igaz. Nyilván sokak szeretnek néha különleges partnerrel együtt lenni, legyen az éppen fekete, japán, médiaszemélyiség, nagyon magas, nagyon kicsi, zenész stb. De ezek általában csak a kíváncsiság folytán jönnek létre, valahogy a többség mégis csak "átlagos" lánnyel/fiúval kezd és pláne csak azokkal köti össze az életét.


JA és még az is ideírandó, hogy a szexuális urbán legendák miatt is sok éretlen lány/fiú akar egzotikus partnert. Mert a feketéknek nagyobb van, vagy pl itt is olvastam már olyat, hogy állítólag a zsidó lányok jobbak az ágyban. Ezek marhaságok, de amíg az illető kölyök, vagy szimplán hülye, addig tudják motiválni ezek is

2013. máj. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy a négereknek a f@szuk a 3. lábuk..

Nemtudom, nekem nem jönnek be:)

2013. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Inkább négerek mint cigányok! Inkább ők szaporodjanak, mint azok a férgek!:)

Neked pedig azt ajánlom, hogy keress normális nőket, nem csak a rondákat kell észrevenni;)

2013. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!