Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki érzi itt magát a legeondább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érzi itt magát a legeondábbnak?

Figyelt kérdés
Annyi rinyálós srác van mostanában aki folyton magát sajnáltatja,kérdés nélkül elkezdik írni, hogy mennyire bénán néznek ki. Ebben a topikban most lehet versengeni, hogy ki a legrondább és miért...

2013. máj. 10. 17:23
1 2 3 4
 31/36 Egyirányú alagút ***** válasza:
#28: Barátságos pofa :D Mit kellene inni? (ma esélytelen, de ha pesten járok, ihatunk egy versenyt :D)
2013. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Ahhh,Amanda Seyfried az bomba csaj,akit kicsit is hozzá hasonlítanak,az...hmmm. :)

Am. azt a hajat h nevezik,amilyen a Lopott időben van neki,csak simán vállig érőnek? :D

Tudja vki?

2013. máj. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Szerintem én előkelő helyen lehetek ebben a listában.

Meg is mondom miért.

Magasság 165-170cm

Súly: 53-55kg

Torz arszerkezet, minden, ami kell, amitől ronda lehet egy fiú és amiért egy lány sem tud vonzódni hozzá őszintén, kivéve pár olyan csajt, aki kínjában nem jut fiúhoz és örül már bármilyen külsejű szörnyszülöttnek is akár.


Mi lesz a jutalmam?:D

2013. máj. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

I'm sexy and I know it...


19/F

2013. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
én vagyok a legeondább!
2013. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Szerintem én vagyok a legrondább (A kiálló füleim miatt) 17/F
2013. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!