Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik a randin azért szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik a randin azért szeretik meghívni a nőket, mert akit szeretünk annak jó adni vagy azért mert, ettöl érzi férfinak magát a férfi vagy úgy gondolja, hogy így elöbb juthat szexhez?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2013. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert égne a pofám,ha nem tenném.

A sokadik randin,már az 1. szempont is benne van (tehát,hogy mert szeretem és jó neki örömet szerezni).

2013. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"hogy így elöbb juthat szexhez?"


Megint túlgondolod...

most komolyan, ki kezd olyan nővel, akit pl 2 kólával le lehet fektetni...Néha olyan a gondolkodásmódotok, mint egy nem teljesen normális emberé.Ahelyett, hogy örülnétek, hogy meghívnak titeket.

Amúgy gesztus.

2013. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazért fizet a srác a randin, amiért a srácok kinyitják, és előre engedik a lányokat az ajtón. Egy gesztus. Mi ezzel fejezzük ki, hódolatunkat a lány iránt! :D
2013. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindhárom. Csak egyénfüggő.

Az első eset a csicska jellem.

A második eset az egoman jellem

A harmadi eset az okos rafinált ember jellem.

2013. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Az első eset a csicska jellem. "


Lehet csicska jellem vagyok, de ezzel a csicska jellemmel szereztem nagyon jó nőket és mind elvoltak olvadva, hogy ilyen pasit még nem láttak, aki ennyire tud adni....

2013. ápr. 25. 18:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek írsz ide?
2013. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azért, mert szeretem így is érzékeltetni a vonzalmamat, hódolatomat a nekem tetsző hölggyel.
2013. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szertsz adni, bejött, te vagy a király. Ez a te eseted kizárólag itt és most. Mások meg máshogy vannak. Ez egy beszámoló volt a sok közül, te így jártál. Lehetett már olvasni olyat is,hogy a nők partyt űznek ebből, hogy minden szerencsétlen flótással meghívatják magukat egy piára, aztán szevasz csicska, nem kellesz. ilyen is volt állítólag.

Aki érdek nélkül akar adni valakinek valamit, az behódol az előtt. EZ van. A világ meg többnyire a valamit valamiért elvre épül.

Csicska nem feltétlenül rossz. Nem is jó, de nem felétlenül rossz.

2013. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!