Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi változhatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi változhatott meg? Mit csinálhattam rosszul?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki már jó fél éve tetszik nekem, és én is neki.Állandóan szemezünk, ha találkozunk a folyosón mosolygunk egymásra. Abszolút a 0-ról kezdtük, semmi közös élmény, vagy barát. Egy idő után el kezdett köszöngetni, és párszor odajött dumálni is. Elhívott a koncertjére, amire el is mentem, ott is nagyon aranyos volt. De most valamiért "befagyott" ez az egész. Pedig én nem viselkedem másképp, mint régebben... 16/L



p.s.: semelyikünknek sem volt még kapcsolata, ez LEHETNE az első



2013. máj. 10. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajrá drukkolok.
2013. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azt várja hogy most te lépj, ne csak ő menjen mindig oda hozzád. Lehet nem egyértelmű számára a visszajelzésed. Ennyi "előjáték" után végülis már finoman utalhatnál arra hogy többet szeretnél tőle. De ha régen találkoztatok akkor nyilván ne ezzel kezd.
2013. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Biztos fölszedett valaki mást
2013. máj. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem, tuti nem, rajtam kívül nem nagyon beszél egy lánnyal sem! Köszönöm a tanácsokat! Nem "kínos" (vagy mittudomén) oda menni egy lánynak...?
2013. máj. 15. 21:32
 5/7 anonim válasza:
lehet hogy nem te vagy a hibás hanem ő mer más tetszik akinek nem volt kapcsolata annak gyorssan változik az hogy ki tetszik de csak fiúknál hidd el tapasztalat szal nyugi ;)
2013. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hidd el egyel talán nem ciki ha a lány kezdeményez.. Nyugodtan vedd a kezedbe az irányítást, nem szégyen az! :) Hajrá!
2013. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, kérdezd meg hogy van, mondd el, hogy már rég nem volt közös programotok, elmehetnétek valahova, stb. Aztán, ha találkoztok beszélhettek mélyebb dolgokról is.
2013. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!