Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől változhatott meg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhatott meg ennyire? Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel több mint 1 éve elég furcsa viszonyban vagyunk. Én nagyon szerelmes voltam belé,szerintem ő ezzel tisztába volt.

( ő nem érzett irántam semmit a testi vonzalmon kívül ) Mindíg én kerestem őt,én voltam a kezdeményező fél. Kapcsolatba nem kezdtünk,néha együtt voltunk,sokat találkozgattunk,stb. Aztán nyáron volt kihagyás. Kiszerettem belőle,jártam egy másik sráccal,aki a haverja volt,tehát ugyanabból a társaságból( azóta megint szingli vagyok ) Az elmúlt 2 hónapban pedig elkezdett keresni a srác. Mintha kicserélték volna. Teljesen másképp viszonyul hozzám. Figyelmes,ő keres,kedveskedik apróságokkal ha találkozunk,én vagyok az irányító a ,,kapcsolatban,,. Nem értem mi történhetett vele,velünk. Lehetséges,hogy mostanra kezd irántam érezni valamit ? Ő amúgy az a tipikus nem mutatom ki az érzelmeimet mert Casanova vagyok fajta. Ezért is lep meg a viselkedése. Azért fontos ez a kérdés nekem,mert én már tényleg nem szeretem...és nem szeretném ha ő ugyanazt élné meg mint én 1 éve. Részemről már csak fizikális a vonzalom,nem érzelmi. Szerintetek ?


2011. dec. 3. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem hülyít...
2011. dec. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok. A kulcsszavak megadásánál figyelj jobban, ugyanis most "rosszul csinálod", hogy a demotiválót idézzem. Nézz el balra. Ott, ahol piros szavakat is látsz láthatsz echte "kulcsszavakat". Vizsgáld meg őket, és ezek analógiájára adj meg kulcsszavakat most, és a legközelebb is. Csak ennyi. Örülök, hogy segíthettem. :)
2011. dec. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, csak rákattant hogy észrevette, hogy már nem érdekled és bántja a büszkeségét. Persze ez nem biztos, lehet hogy őszinték az érzelmei, de inkább vigyázz vele, nem biztos, hogy jó lenne ha mégis meggondolnád magad.

Ha ő meg tényleg az a Casanova fajta, ne aggódj miatta, hamar túlteszi magát rajta, csak nem biztasd egy ideig talán kerülhetnéd egy kicsit, amíg átkattan másra.

2011. dec. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak most jutott neki odáig..a fiúk levannak lassulva,szerintem most vette észre hogy tetszett neked.De mivel nem akarod hogy azt élje át amit te,tudasd vele hogy mit akarsz..még ha nem is szó szerint.
2011. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!