Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jönnek egyes fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek egyes fiúk zavarba attól, ha a lány közli velük, hogy tudja, hogy tetszik nekik?

Figyelt kérdés
Nem értem mi ebben a kellemetlen
2013. máj. 10. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
olyan, mint amikor rájönnek a hatalmas titkodra
2013. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
talán mert,meglepődnek ezen és így reagálják le.
2013. máj. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi ebben a meglepő?
2013. máj. 10. 23:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a média nyomja ezerrel a Liam Hemsworth/Pattison/Taylorlautner és hasonló figurákat,a "tinibálványokat",az átlagos fiúk pedig lassan elhiszik,hogy aki nem úgy néz ki mint ők,az senkinek sem kell.
2013. máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kellemetlen!! :D

Csak zavarbaejtő! :D És ezt pozitív értelemben (különben nem jönnék zavarba)! :)

2013. máj. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék zavarba, mert kizárt, hogy ilyen történjen velem, hiszen alacsony, dagadt és ocsmány vagyok, szóval kizárt, hogy bármilyen lány is közeledne hozzám. Ha meg én közeledek, akkor elhajtanak.
2013. máj. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7: Kéretik nem beszólni egy olyan tulajdonságot illetően, amit nem is tudsz megítélni :) Elég okos vagyok, de nem megyek vele semmire, ha egyszer a külsőm olyan, mintha egy horrorfilmből szabadultam volna. (Ja, de megyek, mert van egy jó állásom. De úgy értve a lányoknak nem számít az, ha valaki okos. Sőt, az én kinézetem mellett a belső tulajdonságok egyáltalán nem számítanak.)
2013. máj. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!