Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy azért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azért nincs barátnőm a jó külsőm és az egyéb jó tulajdonságaim mellett, mert nem merek az emberek szemébe nézni?

Figyelt kérdés
Valamiért rendszeresen kerülöm a szemkontaktust.

2013. máj. 11. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy csak te gondolod ezeket magadról?nincs köze a szemhez...
2013. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van köze a szemhez. Elképzelhető, mert azt hiszik, nem vagy egyenes, ha nem a szemébe nézel annak, akivel beszélsz. Ebből még arra is következtethetnek, hogy nem vagy nyitott és érdeklődő feléjük, amiatt stopot intenek maguknak.
2013. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem nincs semmi bajom az egyenességgel.De valamiért feszélyezve érzem magam,ha a szemembe néznek.
2013. máj. 11. 11:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Előbb-utóbb mindenki rájön arra, hogy miért nem kell a másik nemnek. Én azért, mert alacsony vagyok, ocsmány és dagadt. Annyira visszataszító a külsőm, hogy a lányok amint meglátnak, mindjárt kiül az arcukra az undor.
2013. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazándiból nem volt túl jó gyerekkorom és mindig attól félek,hogy valaki észreveszi,hogy milyen lelki roncs vagyok és kibukik rajta.A sajnálkozásból meg amúgy sem kérek.Próbálok mindig viccelődni és vidám lenni,hogy ez ne tűnjön fel,de néha sajnos nem megy.
2013. máj. 11. 11:31
 6/11 szami6 ***** válasza:

Azért kerülnek a lányok mert nem vagy velük őszinte.Hogy esne az neked ha egy lánnyal járnál de még azt se tudnád hogy hogy hívják (ez csak egy példa).

Szerintem menj oda ahhoz a lányhoz amelyik tetszik vagy bármelyikhez és próbáld meg elmondani az érzelmeidet.Akkor már a szemébe is bele tudsz nézni. :)

2013. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6:Nem igazán szoktak érzelmeim lenni senki iránt.Az ismerkedés általában hamar csődöt mond.Nem igazán szoktam beszélni a gyerekkoromról,mert eddig kétszer-háromszor beszéltem róla és általában nem úgy néznek rám utána,mint ahogy kellene,na meg nem szeretem kiteregetni a szennyest.Nem csináltam semmi rosszat.A mások szemébe nézés pedig azért gond,mert a szem a lélek tükre és nem szeretem,ha belebámulnak,mert észreveszik,hogy valami nem stimmel.

A lényeg,hogy annak örülnék,ha valaki végre elfogadna olyannak,amilyen vagyok és ezt a hibámat,nem venné akadálynak,hanem adna időt,hogy ez változzon.Nehezen bízom meg az emberekben és jó lenne,ha valaki ezt végre elfogadná és időt is adna ismerkedés közben,nem pedig lekoptatna.Ennyi a bajom.

2013. máj. 11. 12:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

ha hiszed ha nem velem is ez van, én is mindig félek ránézni az emberekre, mert mindig attól félek hogy neki állnak nevetni vagy bármi... Tudom hogy ez hülyeség de ha meglátok egy jó pasit rá se merek nézni, mert félek hogy neki nem tetszenék..na mindegy érdekes az élet. A lényeg az hogy gyűjtsd önbizalmat..tudom nehéz, de én is próbálkozom :)

16/L

2013. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne a szemben keresd a problémát, csak annyi a baj hogy van valami önértékelési problémád. Annyi a lényeg hogy akármit teszel ellene úgyse fog változni semmi. A lényeg az hogy az élet szar. Meg elég fura ez a kérdés is.
2013. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mi a fura a kérdésben?Az önértékelésemmel annyi a gond,hogy alábecsülöm magam.De végül mindig olyan dolgokat érek el,amit nem csak mások nem hittek,hogy sikerülnek,hanem még én sem hittem bennük.
2013. máj. 12. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!