Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még Szegeden egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még Szegeden egyáltalán olyan intelligens, kedves lány aki egy normális pasit szeretne maga mellett tudni?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek mindenkitől akire ez nem vonatkozik!


Tehát ott kezdeném, hogy Én egy 28 éves Szegedi férfi vagyok. Külsőmet tekintve 173 cm magas, vékonyabb de normális testalkatú (65kg) és rövid fekete hajam van. Állítólag jó képű vagyok, de persze ezt nem tudhatom. 28 éves korom ellenére mindenki 18-20 évesnek néz.

Kedves, intelligens, udvarias, megértő és bölcs ember vagyok. Nem dohányzom és nem iszom sokat. Azért a félreértések elkerülése végett nem vagyok papucs és nagyon szeretek szórakozni. Csak nem szeretek részegen tántorogni haza a bulikból és összehányni fél Szegedet.

A legtöbb esetben azokkal a lányokkal akikkel randiztam mindig csak a barátságig jutottunk. Ezek a lányok aztán midig összejöttek olyan beképzelt, tahó, unintelligens pasikkal akik természetesen nem elég, hogy semmibe vették őket, de még meg is csalták nem egyszer. Aztán persze hallgathattam, hogy minden pasi szemét, utolsó*, stb...

Tényleg minden fiatal Szegedi lánynak az izmos, unintelligens, beképzelt, tahó pasi kell. Aki a ma divatos szóhasználattal élve "menő".

Vagy csak én találkozom mindig rossz emberekkel :(


Annyira szeretnék már találkozni egy kedves, intelligens és csinos nővel akinek számítanak a belső értékek is.

(a csinos alatt nem a plázacicákat értem !!!)


Szerintetek van még ilyen lány és ha van akkor hol tudnék velük megismerkedni?

Biztos nem disco-ban. Akkor talán TIK-ben? Vagy hova kéne mennem.

Előre is köszönöm mindenkinek aki hősiesen végigolvasta :) , és még ír pár sor hasznos információt.



2013. máj. 9. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
*szegedi
2013. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj neten ismerkedni:D vagy más helyekre eljárni. Vannak elég jó fej emberek akik nem azért ülnek gép előtt mert "kockák" hanem pont azért mert belefáradtak ezekbe a mai idióta férfiakba (tisztelet a kivételnek).
2013. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen sikerült elgépelni. Köszönöm a korrekciót.
2013. máj. 9. 19:44
 4/12 anonim ***** válasza:

"összehányni fél Szegedet. " - ez tetszett

persze hogy van, van attól függ hány éveseket keresel, mert az sem mindegy

a TIK-e is sokféle jár, de itt van a vizsgaidőszak jókor jut eszedbe

inkább Te találkozol rossz emberkékkel, mert akiket keresel nem mennek disco-ba, én ismerek ilyen lányokat, N

2013. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Alea19 ***** válasza:
Nem túl szerencsés az általánosítás. 19 éves vagyok, elméletileg csinos, kedves, egy teljesen normális lánynak tartom magam (ennek ellenére még senki nem talált rám...), de ritkán discoba is járok, hogy kicsit kiengedjem a fáradt gőzt. Elég sokan járkálunk a városban, szóval sok sikert :)
2013. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Nem állsz Te messze az igazságtól, azért annyira nem fényes a helyzet. Én is szegedi vagyok :D


Függetlenül a zenei stílustól amik kizártak: JATE, Retro, SingSing...kerüld a környékét is :D Rock klub, Cuba, Zero, Rongy szerintem még normális helyek.


De ha minden kötél szakad a végső állomás a hollywood :D


Egyébként én is próbálkozom ezzel a misszióval egy ideje, most a következő tervem, hogy megyek társas táncolni. Azzal kapcsolatban jó tapasztalataim vannak még pestről.

2013. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minden évben frissül a felhozatal, kis egyetemista diáklánykákkal. Bár úgy tűnik, hogy a kérdező már nem ezután a kooszály után érdeklődik. Őszintén szólva bárhol bArmilyen környetben lehet ismerkedni, mondanám, hogy temetéswk kizárva, de még ilyenkor is meg lehet vigasztalni valakit. Szerintem hasznos lehet, ha eljársz sportolni, például az uszodába, ott is leszòlíthatsz egy hölgyet, legalább veszel zsákbamacskát.
2013. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Minden évben frissül a felhozatal, kis egyetemista diáklánykákkal. Bár úgy tűnik, hogy a kérdező már nem ezután a kooszály után érdeklődik. Őszintén szólva bárhol bArmilyen környetben lehet ismerkedni, mondanám, hogy temetéswk kizárva, de még ilyenkor is meg lehet vigasztalni valakit. Szerintem hasznos lehet, ha eljársz sportolni, például az uszodába, ott is leszòlíthatsz egy hölgyet, legalább veszel zsákba macskát. Elmehetsz moziba, könVtárba, bevásárolni. Szóval jár nyitott szemmel, foglalkozz azokkal a dolgokkal, amiket szeretsz, legalább közös lesz az érdeklődésed a kiszemwlteddel. A társas tánc nem rossz ötlet. Sok sikert.
2013. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mint ahogy írták, nem reménytelen. Akár netes társkeresőkre is felnézhetsz, hátha találsz szimpatikus nőt, aki még normális is. Járj el helyekre, nézelődj, és légy bátor odamenni. Ha nem-et mondd, akkor szard le, nézz másikat. Vagy várd meg, hogy ő találjon rád.
2013. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én is szegedi vagyok ugyanezzel a problémával csak lányban és 17 vagyok, de a korosztályomhoz képest sokkal intelligensebb.. és egykét kilóval nehezebb is :) mégis a fiúknak a vékony,modell, buta lányok kellenek. nincs mit tenni :) talán azért nem vonzom őket mert saját akaratom van és nem engedem, hogy irányítsanak. teljesen feminista vagyok :D
2013. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!