Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelenthet ez? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? Nagyon tetszik nekem egy srác! De nem merem neki elmondani holott az osztálytársaim szerint ő is szerelmes belém

Figyelt kérdés
Van egy srác(Tamás) aki tetszik nekem! Az osztálytársaim szerint én is neki! Ez lehetséges Mert azt vettem észre h folyamat flörtölni próbál! Szerintetek elmondjam neki hogy tetszik nekem?
2009. szept. 30. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
inkább probálj vele kettesbe lenni valahol mert a fiunak kéne odamenni meg kezdeményezni
2009. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is tetszik egy fiú őt is tamásnak hívják, és már évek óta együtt vagyunk:P

viccet félretéve BESZÉLJETEK, MIMÁST TUDNÁNK MONDNAI!!!:d

2009. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is egy tamás nevű fiu tetszik uuu :D:D

kettesbe legyetek sokat és akkor majd kialakul:)

2009. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor majd megpróbálok vele kettesben maradni! És kössz a segítséget! De a suliban ez nem nagyon lehetséges! Arra hogy hol maradhatnánk kettesben arra nincs senkinek ötlete?
2009. szept. 30. 19:26
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Tamás az, akit szeretek! :) Egyébként tényleg kellene beszélgetnetek. Hiszen úgy tudjátok egymás érzelmeit, viszonyulásait megismerni. :) A suliban miért nem lehet? Remélem nem azért, mert "juj, mások mit fognak szólni", meg hogy nem vállalnátok fel még a barátságotokat sem... ?
2009. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
suli környékén biztos van vmi paark pl ott
2009. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem azért!

Az a baj h a suliban egyszerűen nem lehet kettesben lenni! Mert már próbálta azt elérni h ne legyen ott senki!...De nem sikerült! Ha nem az én barátnőim vannak ott, akkor az ő haverjai!

2009. szept. 30. 21:58
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez a park dolog nagyon jó ötlet! Nekem is van 1 órám a buszig és neki is!
2009. szept. 30. 22:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha próbálja elérni akkor kedvesen de kérd meg a barátnőidet hogy most hagyjanak magatokra:)biztos megértik
2009. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajna naon irigyek. De az biztos h el fogom érni h kettesben maradjunk!
2009. okt. 2. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!