Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelenthet ez? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? Nagyon tetszik nekem egy srác! De nem merem neki elmondani holott az osztálytársaim szerint ő is szerelmes belém

Figyelt kérdés
Van egy srác(Tamás) aki tetszik nekem! Az osztálytársaim szerint én is neki! Ez lehetséges Mert azt vettem észre h folyamat flörtölni próbál! Szerintetek elmondjam neki hogy tetszik nekem?
2009. okt. 24. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Bakter, ha embered egy olyan aki nem lép a tettek mezejére, hát tedd meg helyette.
2009. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
osztály társsal sose kezdj én is sz×ptam már meg ezzel
2009. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kössz a válaszokat!

Mért ne kezdjek osztálytársal 2. válaszoló??

már nem sokáig az mert mostmár máshova fogok járni suliba!!

2009. okt. 24. 22:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már pár rossz dolgot arról, hogy nem jó dolog összejönni osztálytárssal - de viszont jókat is! Próbáld csak meg, egyszer, ha kettesben lehettek, mondd el neki, hogy tetszik neked. Főleg, ha ezt hallottad, te is neki. Mikor ha nem most? :) Hajrááá!
2009. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges ha te nem lépsz ő nem fog... akkor majd sajnálni fogod. ÉS akkor mi van ha osztálytárs? osztálytársba nem lehetenünk szerelmesek vagymi ? Az egy külön dolog hogy ha úgy adódik a dolog kellemetlen lehet de ez nem kizáró ok.

Sok szerencsét.

2009. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
eloszor is mien Tamas?? masodszor nem kell felni, ha nem veszed a kezedbe az iranyitast elveszited!! higgy nekem nincs szornyubb annal
2009. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!