Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogyha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy fiú nem felel meg a média meg a tökéletes pasiról alkotott képnek, akkor már esélytelen is becsajoznia manapság, főleg, ha még jó fiú is?

Figyelt kérdés

Mondjuk például egy csúnya, alacsony-sovány vagy csúnya-alacsony-kövér srácnak szinte lehetetlen barátnőt szereznie hiába is erőlteti meg próbálkozik csajoknál, ezek után mégis ki az az idióta, aki elhiszi, hogy a csajoknál nem számít a külső, csak az, hogy tökös legyél, meg merjél próbálkozni és jó arc legyél.

Én például borzasztóan pocsék arcszerkezetettel lettem megátkozva, ráadásul még alacsony is vagyok, a 170-et sem érem el, hízni nem tudok, én a sovány véglet vagyok, bár sportolok, edzek rendszeresen, de a kis szálkás izomzatomról úgysem mondaná meg ezt senki sem, mert ilyen 53kiló körül vagyok és ugye minél nagyobb tömegű egy srác, meg minél magasabb, annál vonzóbb a csajok szemében. Én meg így hiába teperek, csak olyan csajok járnának max velem, akik nekem nem az eseteim, de ők is csak azért, mert más fiú észre sem veszi őket. Pedig nincs is nagy igényem nekem, de a csajoknál elég sok az elvárás a fiúk irányába én úgy vettem észre. Nekem meg a jellem fontosabb, de még így sem találtam olyan csajt, akivel kölcsönös lett volna a vonzalom, bár volt már velem olyan, hogy szép csaj utánam fordult az utcán és rám mosolygott, de sajnos sosem tudtam meg, hogy bejöttem-e neki vagy épp ellenkezőleg ez egy gúnyolódás volt. Azért is nehéz eldöntenem, hogy hogyan állnak az esélyeim igazából a számomra szép, számomra vonzó csajoknál, direkt így rom, nehogy félreértse valaki, hogy csak a műnőkre bukom mint sokan, mert azóta volt már olyna, hogy szép csajok, igaz ők ilyen egoistának, elszálltnak tűntek, felszínesk, nem egyszer mondták már rám, hogy ronda vagyok vagy nyomi. Ellenben mégis voltak olyan fura estek, hogy számomra vonzó, aranyos lányok, akik inkább szolidan öltözködtek, természetes szépek voltak, megnéztek buszon vagy utcán, mintha lett volna valami vonzalom köztünk, de attól tartok, hogy csak beképzelem, bár az is igaz, hogy többnyire nem történik semmi velem, mostanság sem volt semmi olyan eset, hogy szemezett volna velem csaj, ezek a jelek ritkán vannak, úgy pár havonta, bár volt olyan is, amikor nagyobb tömegben utaztam buszon, hogy eg yhéten két nap is és több csaj is énzett felém gyakrabban például vagy simítgatta a haját miután meglátott, szemeztünk. Az is rossz, hgoy sosem bírnak egyértelmű jeleket adni a csajok, így nem is merek próbálkozni, hiszen sok csaj kigúynolt mrá, hogy ronda vagyok és félek, ha bepróbálkoznék újra megélném ezt.


2013. máj. 11. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
úristen én el sem olvasom elég volt a kérdést, szerintem a hozzáálásodon változtass és sikerülni fog
2013. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én se fogom elolvasni!

Nem a médiának kell megfelelni,hanem a saját elvárásaidnak!

2013. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos tökéletesen igaza van a kérdezőnek, az én tapasztalataim is azt mutatják, hogy az egyenesen ronda a csajok szemében, aki nem egy "menő" srác... :(
2013. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos ez így van :(25/f
2013. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

3. és a kérdező is csak rinyál.

Nem kell divatmajomnak és melegnek kinézned ahhoz,hogy a NORMÁLIS ismétlem ha nem értetted TEHÁT A NORMÁLIS és nem a ribi gondolkodású csajoknál,hogy tetsszél nekik.

De tudom ezt nehéz felfogni.



Egy átlagos srác aki tud csajozni....

2013. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Rám konkrétan némelyik csaj az undorító jelzőt használja, pedig nem vagyok kövér, egy tök átlagos srác vagyok, de mivel nem Justin Bieber vagyok, már levegőnek vesznek...
2013. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Jól összefoglaltad a lényeget. Én alacsony vagyok, dagadt és ocsmány, így nem csoda, hogy 26 évesen még szűz vagyok, sőt még egy randim sem volt. Az összes lány undorodik tőlem, hiába vagyok kedves, humoros és intelligens.
2013. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

6.

Igen?! akkor kérlek levegőt se vegyél.

Hány csaj mondta azt neked? 3?ne szórakozzál már itt mert már nagyon unalmas ez az örökös sírás.

Ronda vagy vagy nem MINKET NEM ÉRDEKEL.Vagy tegyél azért,hogy jól nézzél ki.Vagy menj el remetének.

2013. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem azért, de én enm bírom a kigyúrt állatokat... nekem pont a vékonyabb, szálkás alkatok a nyerők am XD és a magasság sem igazán mérvadó, mondjuk jó hogyha azért magasabb nálam, de végső soron nem igazán számít... Alapvetően igen, kell hogy egy srác tökös legyen, hiszen egy papucshoz miért vonzódnánk? nem azt mondom, hogy rúgjon fel mindenkit, vagy húzzon meg mindenkit, szóljon be meg verekedjen, mert ezek mind rosszak, de igenis legyen magabiztos, és irányitó-típus... és az én kedvemért legyen aranyos, és kenyérre kenhető xD bonyolult, de am vmi ilyesmi az elvárás a lányoktól, hidd el, mindent a kisugárzás dönt el! Csak nehogy félreérts és úgy menj oda valakihez, hpgy szia cica van gazdád? mert az már túl macsó xD normális legyél és magabiztos, ez a két dolog :) és más nem kell :) am hány éves vagy?
2013. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nos, én sosem próbáltam meg hasonlítani a média által sztárolt vagy felkapott egyénekhez. Egyszerűen azért, mert nem én vagyok. Én sosem fogok ecsetfrizkót hordani, nem fogok fiú létemre rózsaszín cuccokban járni, nem lesz a kedvenc sorozatom a Grace-klinika és nem fogok izompólóban feszíteni, mikor csak a minimális mennyiségű izom van rajtam, bár ahogy elnézem a mostani tizenéves srácokat jó ott a háj is ,csak dagadjon valami abban az XS-s felsőben. Brrr... Végignézve az utcán egyébként észrevehető, hogy kevés olyan fiú akad, akit észrevennél mondjuk egy nagyobb tömegben, mivel mindegyik ugyanúgy néz ki. Lehet ez a lányoknak bejön, én inkább maradok saját magam, saját magamat igyekszem adni, megfelelő önkritikával és jóízléssel. A mostani lányok jó része persze elvárja, hogy így nézz ki, bár szerintem inkább azért, mert a baráti társaság/barátnők előtt is meg kell mutatni, hogy márpedig az én pasim is egy a menő "divatmajmok" közül. Én sosem várnám el egy lánytól, hogy úgy nézzen ki, mint Angelina Jolie, de ez én vagyok. A jófiúság megint egy olyan téma, amit ezerszer kiveséztek. Én is a jófiú kategóriába tartozom, bátran vallom, hogy romantikus vagyok és szeretem éreztetni egy lánnyal, hogy fontos nekem és igenis udvariasan (nem nyálasan) igyekszem közeledni felé. Ez persze manapság már nem divat, jelenleg sincs kapcsolatom, pedig sosem rajtam múlik a dolog. A nevelésemnek köszönhetően ez már nem fog mgváltozni, ha lesz valaki, aki értékeli, annak örülni fogok, ha nem, akkor nem. A női jelzésekre egyébként semmit se adj, hiszen csak saját magadat álltatod vele. Ey mosoly, egy kis hajsimi, szemedbe nézés még semmit sem jelent, hidd el, én már kértem el telószámot, elhívtak reggelizni, igent mondtak randira (amit a későbbiek folyamán lemondott) és mág sorolhatnám. A nők/lányok manapság azt hiszik, hogy mindent a férfiaknak kell csinálniuk. Nos, nálam ez úgy működik, hogy ha adok, akkor szeretek kapni is valamit. Mint a tenisz, szerva itt, szerva ott. Ha ez nem megy és egyirányú részedről a dolog, kvázi a csaj észre sem vesz vagy fals jeleket küld, akkor hagyd a csudába az egészet.
2013. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!