Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek is van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is van olyan, hogy tetszik valaki, neki is tetszetek, mégsem jön össze, mert nem tartjátok tökéletesnek a másikat?

Figyelt kérdés
szóval én olyan mesevilágban élek kissé, álmodozom, hogy majd lesz egy tökéletes srác, aki pont olyan mint én, csak jobb, és akkor életünk végéig boldogan élünk. az eszem tudja, hogy hülyeség, de a szívem mégis reménykedik..meg persze csak 16 vagyok, szóval nem is valószínű, hogy ha létezik nagy ő akkor mostanában találkozok vele, de mégis olyan ürügyet dumálok be magamnak, hogy ne jöjjek össze azzal a sráccal aki tetszik, hogy ő nem illik hozzám, persze igazából csak az van, hogy nem pont az a tökéletes ember akiről álmodozom, de attól még lehet jó kapcsolatunk, plusz csak egyszer randiztunk, azóta párszor beszélünk, a randin átkarolt simogatott, szóval szerintem tetszem neki, de nem biztos, hogy tudja h ő is nekem..ajj de mindig arra gondolok, hogy majd jön egy tökéletes..de már magam agyára megyek ezzel, más is van így? (bocsi a hosszú sztoriért) 16/L
2013. máj. 11. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Te még nem akarsz kapcsolatot igazán szerintem, ami nem lenne baj, mert fiatal vagy, és igen, lesz oylan fiú, akinél nem fogsz gondolkozni, hogy együtt legyetek-e vagy ne.:)
2013. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de akarok kapcsolatot, vagyis azt hittem akarok, mert kicsit magányos is vagyok :/ de lehet kicsit félek is tőle, mert ahogy másoknál látom egy kapcsolat igen nehéz. azért is vágyom olyanra, akivel nem nehéz, de mivel ilyen nincs, ennyivel össze is jöhetnék ezzel a sráccal, talán megérné
2013. máj. 11. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátom, amikor először találkoztunk, azt hittem "tökéletes", minden passzolt, a kinézete, a személyiségünk, az érdeklődési körünk, még a szüleimnek is tetszett...amikor meg megcsókolt, olyan volt mintha a testvéremet csókoltam volna meg, nem volt jó. Nem vonzódtam hozzá. Szóval óvatosan azzal a tökéletességgel. Ha tetszik neked a fiú, miért nem próbálod ki vele, lehet hogy ő válik majd a szívszerelmeddé :D Hajrá!
2013. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

El lehet lébecolni így sok évig.

Csak vigyázz nehogy túl sokáig várj.

Én ugyan nem álmodozás miatt, de sajnos túl komolyan vettem a dolgokat, és ezért nem voltam hajlandó csak akkor járni valakivel, ha nagyon szerelmes lettem volna.

De hát nem voltam. Utólag pedig 1-2 kapcsolat azért úgymond jó lett volna, mert a tizenéves kor már sose jön vissza.

A mai fejemmel nem vártam volna annyit, de ez most már mindegy :)

Ez csak egy kis tanulság, hogy nem azt mondom dugasd meg magad mindenkivel, de ha nagyon mereven veszed a dolgokat, és magasra teszed a feltételeket, akkor bizony egyedül leszel jó sokáig.

2013. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!