Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszem neki, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem neki, miért nem kezdeményez?

Figyelt kérdés
Egy fiúval ismerjük egymást, de nem sűrűn szoktunk beszélgetni. Felfigyeltem pár jelre a részéről, ami jelentheti azt, hogy tetszem neki. Én nem túl feltűnő jeleket küldtem, pl sokáig nézem, stb... Lehet ez a baj, hogy mostanában már nem nagyon mer velem beszélgetni? 20 alattiak vagyunk.
2013. máj. 12. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Ha tetszenél neki, akkor kezdeményezne. Ne ringasd magad illuziókba:)
2013. máj. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mesélj még a jelekről..
2013. máj. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

:DDD

Megint a női baromságok. Persze, jeleket küldtél. Mi lenne, ha odamennél esetleg beszélgetni, nem kétértelmű félreérthető jeleket küldözgetnél? A legtöbb nő meg egyébként is imád flörtölni akkor is, ha nem akar semmit, csak rázza magát,h sokan megkívánják. Szóval menj oda hozzá, nyisd ki szépen a szád és beszélgess vele.

2013. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne jelelj, beszélj!!!
2013. máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezeket csinálja ő: megérint többször is, pl a derekam, direkt arra jön amerre én vagyok és megfogja a vállam, kérdez tőlem, majd megérinti a vállam, de ezek után kerül engem, mintha félne, hogy mit reagálok az érintéseire. Távolról állandóan engem néz, de ha egymás közelében vagyunk kerül engem. Egyszer késtem óráról, majd ő kérdezi a tanárt, hogy be kell-e ezt írni nekem, de ha más késik csak nevet rajta a többiekkel együtt. A tanár tett fel nekem órán kérdést, nem tudtam a választ, ő meg bekiabálta, de másnál sosem szólal meg. Ez lehet nem jelent semmit, de amikor rám néz és hozzám beszél, akkor mindig lassabban beszél, a pupillája ki van tágulva, és szépen lassan pislog. Vagy csak beképzelem, hogy ezek szerint tetszem neki??
2013. máj. 12. 10:15
 6/11 anonim ***** válasza:
De most erre mit írjunk? Igen, ha egy viselkedik, akkor valószínűleg tetszel neki, de ezt így monitor mögül nem fogjuk neked tutira megmondani. Menj oda hozzá, beszélgessetek, vagy kérdezd meg,h miért viselkedik így. Én fiú vagyok, lehet,h ezért van,h kb. 2 nap után elunnám a szemezgetéseket és odamennék, nem csak várnám,h történjen vmi.
2013. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy félénk. :D


Miért nem mész oda te?


1., amúgy meg egyáltalán nem biztos, hogy ha tetszik valakinek valaki, kezdeményez...


Ha a 20 alattit úgy érted, hogy 13-15 éves, akkor meg érhető, ilyenkor még gyávák szoktak lenni az emberek egy kapcsolathoz. :DD

2013. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért nem megyek oda, mert szünetekben pl vagy a haverjával van, vagy az osztály k.rváival hülyéskedik, vagy pedig tanul, olyankor meg inkább nem zavarnám. Meg elbizonytalanodok, hogy miért pont én tetszenék neki, mikor ott vannak azok a lányok... Meg különben is, mivel mehetnék oda hozzá?
2013. máj. 12. 12:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Jah...úgy tényleg nehéz. Mi lenne, ha a neten írnál neki?


Egyébként meg azért te tetszel neki, és nem ők, mert a tetszés, szerelem nem ez alapján alakul ki.

Én visszautasítottam már olyan palit, aki már dolgozott, az apja saját céggel rendelkezett, és nyitott volt. Ja, és egy köpésre lakik tőlem.

Miért? Mert egyszerűen nem jött be, éreztem, hogy bármennyire is nagyra tarthatom emberileg, nem tudnám szeretni. Ehelyett olyan srácba vagyok szerelmes már 4 éve, aki nagyon messze lakik, és nem is vet fel minket a pénz, tehát nehéz találkozni, nehéz vele lenni...:D

Mégis, benne van valami, ami megfogott. :) Imádom, reggelig tudnék róla áradozni...

Szóval, ha egy gazdag, izmos pali nem fog meg(ami pasiban kb. olyan mint a fullos csajszikák az osztályodból), akkor mehet ő is a levesbe.

Én meg reménykedem, hogy gimi után összejönnek a dolgok a Szerelmemmel.


17/L

2013. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én mindig oda megyek a nőkhöz(állomáson,buszmegállóban,utcán)mindig valami ürügyet , egy okot kitalálok.Azért mert tetszik a csaj.2 lehetőség van, vagy nagyon félénk a srác, vagy pedig nem jössz be neki külsőre. 20 f
2013. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!