Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, nagyon szép és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, nagyon szép és van barátja, csak akkor randizik velem ha olyan programot találok ki ami olyan jo hogy biztos nem mond ra nemet. Milyen programot talaljak ki vagy hova vigyem el ahol biztosan jol erzi magat?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
London Eye, mini asztal, forró bor :)
2013. máj. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene Neked egy olyan nő, aki épp megcsalni készül a párját? Miért vagy olyan biztos abban, hogy ez a nőszemély melletted kitartó lesz? ...
2013. máj. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Sose jó beleugrani egy olyan kapcsolatba, amelybe már csak 3. személy ként férsz be. Ha meg nem hosszútávra gondoltál, akkor keress másikat. A lány barátjával túl sok lenne a macera...
2013. máj. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem csalná meg a barátját csak mar annyit udvaroltam neki hogy fel keltettem az erdeklodeset es valami nagyon jo program kellene hogy jol erezze magat.
2013. máj. 12. 10:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert az aztán nagyon helyes, hogy palim van, de elmegyek randizni mással. Jogos -_-
2013. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd ki a sarokra, ha képes veled randizni, úgy, hogy pasija van, akkor ott jól fogja érezni magát ;) Egyébként tényleg nem jó harmadik félnek lenni, a csaj valószínűleg csak játszik veled. Én biztos nem mennék bele ilyenbe, annál több méltóságom van, minthogy harmadik legyek... És te ismered, neked kell tudni. hogy milyen az érdeklődési köre, mit szeret, ezt mi ennyiből nem tudjuk kitalálni -.- L
2013. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eddig mik voltak azok a programok, amiket élvezett? Valami kiinduló pontot mondhatnál, mert így elég nehéz ötletet adni.

Amúgy én is voltam ilyen helyzetben, mint ez a lány, nem szórakoztam a sráccal, akivel találkoztam néha a kapcsolatom mellett. És amúgy nem is titokban volt, a barátom mindig tudott róla... csak ebből is látszik, hogy mennyire nem érdekeltem már, ez se izgatta különösebben, annyira természetesnek vette hogy ott vagyok vele...

Én utána össze is jöttem azzal a sráccal, azóta is együtt vagyunk. :)

Hasonlóan "csábított" el, sokféle program, gyakran érdeklődött felőlem ilyesmik.

Viszont vigyázz, sok lány csak kihasználja ezt, hogy élvezik hogy valaki megtesz értük bármit, kiélvezik a rajongását, de közben nem akarnak semmit. Szóval azért csak okosan, ne hagyd magad! És titkos viszonyba ne menj bele, ha sokáig nem lép ki a kapcsolatából érted, akkor hagyd a fenébe. :)

21L

2013. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az ilyen nő kihasznál téged meg elcsábít.. az ilyenek boszorkányok.. legyél már eszednél :)
2013. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!