Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van, hogy sok mű, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy sok mű, de szép csaj rondának tart, ellenben sok átlagos vagy természetes szép lány meg helyesnek tart?

Figyelt kérdés
Például facebookon is inkább a természetesen szép vagy átlagos csajok lájkolják a képeimet, míg ezek a kikent, egoista kiscicák szeretnek belém kötni, kigúnyolni, hogy milyen ronda vagyok.
2013. máj. 9. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert mindenki mást keres benned :)
2013. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Például a sok mű csaj agyában katyvasz van azért.
2013. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom komolyan venni a véleményüket. Olyan mintha elmennék egy állatkertbe és ott a majmok hozzám vágnának egy banánt. Hmm, ma nem megy a hasonlatos dolog. :D
2013. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Küldj képet privibe. (: 18/L
2013. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mert mondjuk nem akarnak megbántani, de legalább elfogadnád a véleményüket más embereknek, például a plázacsajoknak és nem kéne alapból cikizni őket
2013. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, velem is ugyanez a helyzet. 20/F
2013. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És az mért van, hogy az én képemet senki sem lájkolja, pedig nem tartom magam rondának (más se).
2013. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Komolyan az vezérli az életedet, hogy ki nyom meg egy gombot?

Szállj ki a valós életbe, mosolyogj rá a neked tetsző lányokra, azt figyeld, ki mosolyog rád.

2021. nov. 26. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!