Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Lányok válaszát is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok válaszát is várom. Több kérdésem is van első randival kapcsolatban! (? ) (lent)

Figyelt kérdés

Nem rég ismertem meg egy fiút aki nagyon találkozni akar velem, de én félek hogy mit fog rólam gondolni, mert eddig csak facen keresztül beszéltünk. Nagy nehezen rá vett, hogy találkozzunk, amit kb 2hét múlva fogunk megtenni…..,de én emiatt ideges vagyok

1)Hova érdemes első randira menni, és hogy köszönjünk egymásnak(kézfogás/puszi/stb.…)

2)Miről beszélgessünk?

3)Milyen ruhát vegyek fel?

4)És mit gondol/érez ilyenkor egy fiú?

+Ha nagyon ideges vagyok,akkor ,,szinte az egész arcomon elpirulok-->ez zavaró lehet?

15L



2013. máj. 12. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:

1.Majd ő kitalálja.Egy szia elég.Kézfogás puszi nem kell.Max ez a találkozunk arcra puszi.

A többit ő kezdeményezi.

2.a beszédtéma mindig jön

3.Legyél csinos.

4."de jó vele lenni,most már dughatnánk,aranyos lány stb...

A pirulás nem zavaró inkább aranyos :)

Amit én észrevettem,hogy te nem igazán akarsz elmenni vele randira.Inkább izgatott állapotban lennél és nem ilyen visszakozó

2013. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Szerintem a legérdemesebb olyan helyre menni, ahol tudtok beszélgetni... Üljetek ki egy parkba, sétáljatok vagy üljetek be egy kávézóba szerintem.

2. Ami éppen szóba jön.:) Szerintem mesélhetsz magadról, a hobbijaidról, ha van közös érdeklődési kör, úgyis kapni fog a srác az alkalmon, és beindul a beszélgetés. Kérdezgesd őt is ezekről.:)

3. Olyan ruhát vegyél fel, amiben jól érzed magad. Pl. szerintem első randin a magassarkú nem épp ildomos, mert nem szép látvány, ha húzza az ember a lábát, márpedig ha jól jönnek össze a dolgok, akkor sokáig elhúzódik az a randi.:D

4. Szerintem a fiú is ugyanolyan ideges mint te, próbálja megtalálni a közös hangot.:)

+ egyáltalán nem gáz, szerintem még aranyos is.:)

2013. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. ezt a fiú majd kitalálja, elég egy sziaa is sztem:)

2. meséljetek magatokról

3. szerintem nem kell túlöltözni, légy olyanba ami igazán te vagy, hétköznapi_ hacsak nem vmi elit helyre mentek:)

4. ezt én sem tudom, lány vagyok;)

+ velem is ez van, és engem zavar, de állitólag a fiúkat nem, nekem azt mondták, hogy aranyos<3

2013. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1) séta, kávézás, fagyizás, mozi ami tetszik

2)ha mozi akkor adott a téma, ha nem, akkor hobbi, suli, továbbtanulás, álmok, tervek

3)nem számít, jó esetben nem a csomagolás érdekli, ne reagáld túl, ami kényelmes, de nem igénytelen

4)azt amit te nagy eséllyel

+szerintem cukinak tartja majd ;)

2013. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. majd kitaláljátok közösen,de jó lehet egy park is hogy tudjatok beszélgetni,vagy sétálni! Arcra puszi bőven elég,meg egy "szia"is!

2. csak lesz közös témátok, kérdezzél róla(hobbi,szabadidejébe mit csinál,milyen zenéket szeret,jár-e bulizni stb)

3. Kényelmeset vegyél fel,amibe nem feszengsz!

4. jó kérdés,ez miért fontos annyira?+ne legyél ideges

2013. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 B25 ***** válasza:
Hát mi először úgy terveztük hogy korizni megyünk ezért mind a ketten bebuszoztunk de végül kiderült hogy zárva volt. Így elmentünk kajálni egyet és sétáltunk. Nem volt semmi puszi csak szóban köszöntünk. Nem hiszem hogy észre venne. Ne aggódj! :) Sok sikert!
2013. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!