Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Udvaroltam egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jawol kérdése:

Lányok. Udvaroltam egy lánynak, de mondta hogy, , Bocsi, de nem vagy az esetem''. Van még esélyem hogy bejöjjek nála? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán. De legalább korrekt volt. Olyat keress, akinek az esete vagy, és azzal mindenki jobban jár!
2013. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy más nem tetszik csak ő.
2013. máj. 12. 16:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
azt mondta, nem vagy az esete, hagyd békén szegényt
2013. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon keves esely van arra, hogy idovel megtetszettel neki. :| Amugy mennyi ido telt el amiota elmondta, hogy nem vagy az esete?
2013. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne nála esélyed, ha ezt mondta...ha meg még mindig udvarolnál, lehet, hogy nyomulósnak tartana...Próbáld meg elfogadni, tudom, hogy ez a legnehezebb, de nem lehetetlen...amikor majd megtalálod azt a lányt, akinek az esete vagy, hidd el nem is fogsz többet erre a lányra gondolni.
2013. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most csütörtökön.
2013. máj. 12. 16:47
 7/13 anonim ***** válasza:
És nem tudod elképzelni sem, hogy létezik még olyan nő a világon, aki tetszhet? Nem ismered az összes nőt! Az számodra az ideális, aki számára te is ideális vagy.
2013. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindenhez van kulcs vagyis van esélyed befűzni, de ne kínlódj inkább. Egyszerű nőért oltári hiba kínlódni. Keress mást.
2013. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Amikor mondta,hogy nem vagyok az esete.El is sírtam magam az nap este.De megpróbálok nem rá gondolni.
2013. máj. 12. 17:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a nem az nem. Ha ezt mondta, akkor azért mondta, mert semmi esélyed nála. Nem tudsz mást csinálni, mint elfogadod és továbblépsz. :/ 19/L
2013. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!