Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan nyári táborok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nyári táborok vagy egyéb ilyen lehetőségek, ahol huszonéves srácként lenne lehetőségem csatlakozni, ahol sok tini csaj van?

Figyelt kérdés
Imádom a fiatal, tini csajokat és mivel én is fiatalabbnak nézek ki, sokan azt hiszk, hogy még csak most érettségiztem, így gondoltam tök jó buli lenne sok tini csajhoz bevágódni mondjuk valami kirándulásra vagy ilyen táborba, csak nem tudom lehet-e idegennek csatlakozni vagy hogy lehetne megoldani, hogy sok fiatal tini csajjal legyek együtt?
2013. máj. 12. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
PedoBear Camp
2013. máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Kísérőként, ill. segítőként csatlakozhatsz :-)
2013. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
buz.i sunyigyerek,ütnélek...
2013. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
temég töröknek is kiadnád magad csakhogy ba.szhass
2013. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen kölyök vagy, ha huszonévesként még mindig kóbor lukakra vadászol...


Ha ennyire ingyen p*ncit akarsz, ajánlom a szalagavató afterpartykat és az egyetemi gólyabálokat. Mindkettő tele van kancás kislányokkal, akik rámásznak az első kóbor légyre, aki nem száll el.. Csak vigyázz, nehogy bekapják...

2013. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 18-19 évesek is még tinik, úgyhogy gólyatáborokba szivárogj be, meg biztos találsz a különféle fesztiválokon is...
2013. máj. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5ös! :D Ezt nagyon jól fogalmaztad!


Amúgy meg Magyarország a fesztiválok országa, nyáron egymást váltják ezek a több napos alter partyk és mindegyiken akad bőven fiatal csirke, meg a gólyatábor szintén egy elég jó lehetőség.

2013. máj. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze.Csak ilyen táborok vannak ahová összezárnak egy csomó tini csajt pár kiéhezett gyökérrel.
2013. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!