Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan néz ki egy huszonéves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan néz ki egy huszonéves, ronda nő, akinek a csúnyasága nem a kövérségében mutatkozik meg?

Figyelt kérdés

Sok kérdésben hivatkoznak ronda lányokra, de én nem tudom elképzelni, hogy mi számít rondának manapság.

Ha lehet, linkeljetek nekem olyan képeket, amin huszonéves, nem kövér, ámde ronda csajok vannak. Lehetőleg magyarok. Ha valakinek személyiségi jogi aggályai vannak ezzel kapcsolatban, akkor privátban is elküldheti a linket.



2013. jan. 16. 11:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom tegnap éjfél körül ment egy TV műsor valamelyik egészségcsatornán. Egy drogos csajról és barátjáról szólt. Na az a csaj pl. k*rva ronda volt.(sovány, mint a gebe)
2013. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Az anorexia a másik véglet, amit elkerülnék a példa szempontjából.

Érdekes, hogy egy ilyen viszonylag kérésnek senki sem tud eleget tenni máshol sem.

2013. jan. 16. 12:03
 3/39 A kérdező kommentje:
viszonylag kérésnek = viszonylag EGYSZERŰ kérésnek
2013. jan. 16. 12:04
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Az anorexia az arcon is durva nyomokat hagy, szóval ez is a kérdésedhez vág.
2013. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
81%

Senki nem fog neked képeket keresgélni.

Hogy mi a ronda? Sárgára szolizott, hidrogénszőke, tetovált szemöldökű, kacsaszájú(értsd. kollagénezett). Ezekből akár egy tulajdonság is elég, de ha párosulnak, akkor garantált katasztrófa.

Másrészt vannak genetikailag nem szépek. Általában külön külön az orr száj szem arcforma szép, de egyben valahogy valami nem stimmel. Ilyen képet nem fogsz találni neten.

2013. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
46%
lehet ronda azért mert a hatalmas orra miatt olyan mint egy ló, vagy a bajsza takarja a száját, láttam olyat aki szép lenne arcban ha nem lett volna csúnya ferde szája össze vissza álló fogakkal. ronda lehet azért is ha nagy krumpli orra van, vagy bármi más miatt is. mindenkinek más a ronda és a szép, kinek mi jön be...
2013. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Mások nevében ne nyilatkozz :)

Amúgy megint egy extremitás került elő, a plasztikázott csajok.

Amire én gondolok az a természetes, genetikai rondaság, ami mondjuk egy tarisznyás bölcsészlányra jellemző.

2013. jan. 16. 12:12
 8/39 anonim ***** válasza:
58%

Pedig vannak. Fejre valami állatra hasonlít, szúnyog, vagy kecskebéka, malac, LÓ! majom, kutya, ezek elég gázosak. Általában a fejforma, arcvonások, szemek mérete ORR! ami meghatározó és ezek egymáshoz való állása, viszonya szimmetria hiánya! túl sok pigmentfolt, nagyon feltűnő börhibák, átlagnál nagyobb elálló fülek, nő létére kopszodik, szemöldök túl ritka, formátlan, elcseszetten rátetovált, a fogai rágcsálóra emlékekztetnek, mint egy mezei egér,akinek mindig rágnia kell, hogy koptassa, be se fér a szájába, össze vissza állnak a fogsorai, le van öregedve a képe a sok cigitől, és hatalmas bevéséses nevetőránc éktelenkedik az arcán, a homloka a sok rácsudálkozástól ráncos, feltűnő helyen nagy bibírcsók, főleg ha szőrszál is lóg ki a közepéből, durva, négerekre emlékeztető szájszél ami olyan vastag mint egy gumiabroncs, nagy bulldog állkapocs nő létére, amitől totál kan feje lesz, kancsalság, bandzsalság sincs az előnyös tulajdonságok közt számontartva, ha túlzottan a sarokba nézős féle, nyúlszáj.

Kb ezek. amik észrevételem szerint eléggé hátrányosak sozktak lenni, és ami egyetlen rajongott sztárra sem igazán jellemző a rajongottabb nők körében.

2013. jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nézz szét a hairy pussy gellerykben a neten, ott a nőállomány 90%-a olyan ronda,hogy bottal nem mernéd piszkálni őket. PErsze vannak kivételek, de ott válogatottan a legcsúfabb dögöket pakolgatják össze a neten. Tudom, mert szoktam nézegetni, és alig találok jó nőket ebben a kategoriában :( Minden szép nős képen kopasz pina a dizáyn zömében :(
2013. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

#8 szuper leiras volt, koszi


kepek tovabbra is rtdekelnek, a termeszetes fajtabol

2013. jan. 16. 12:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!