Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elso randin kesik, en haza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso randin kesik, en haza terek. Majd egy ora elteltevel mikor odaer, hiv es uzeneteket kuld, hogy menjek ki?

Figyelt kérdés
Az illeto szemely jelzett, hogy egy orat kesik, ugy en haza mentem. Ferre ertette az smst igy O megis eljott en meg nem. Majd felhivott telefonon es kerlelt, hogy menjek ki, de nem tettem mar. Kicsit zaklatott lettem: baj az, ha az elso alkalommal annyira kerlel? Tul nyomulo vagy tenyleg szeretett volna latni? L24
2013. máj. 13. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Te még nem jártál úgy hogy valami nagyon fontos közbejött?

Látod igaz késve de elment mert fontos volt neki, ezek szerint neked nem fontos ahogy elnézem.

2013. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
adirekt azért szólt, h késik, mert nem akarta lemondani a randit, hanem csak csúsztatni egy órával későbbre. ha nem akart volna találkozni, akkor azt mondta volna, h halasszátok máskorra. te reagáltál rosszul, amikor hazamentél ő meg odabumlizott a semmiért. nem vagy vmi fényes elme, ha ezek után még azon gondolkodsz, h szeretne-e látni...
2013. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, meg ezek utan is akar latni, pedig velem ha valalki ezt teszi, nem hiszem, hogy nalam menne...
2013. máj. 13. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:
szóva direkt szívatod...
2013. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mivel azt irta, hogy kesni fog egy orat arra kovetkeztettel, hogy nem is fog jonni?


Es mivel kesobb kert, hogy menj ezt is biztos azert tette, mert nem akarna latni.


Micsoda kovetkeztetesek, egy zseni vagy.

2013. júl. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!