Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azt mondta aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondta aki tetszik hogy "Nem vihet haza csajokat" az mit jelent?

Figyelt kérdés
Nem járunk, bár én benne lennék. De mondta hogy most egy albérletben van egy haverjával (suli miatt költözött másik városba) és nem jó ez az albérlet, mert nagyon kicsi a lakás, és nem tud lányt felvinni. De ezt úgy általánosságban mondta. Ha tetszenék neki, akkor ugye nem mondott volna ilyesmit? Hogy más csajokat felvinni...
2013. febr. 3. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Korotok?
2013. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ebbe mindent belelátni.

21/L

2013. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy túl kicsi a lakás, vagy olyan az elrendezése, hogy ha felmennél zavarnád a lakótársát, és egy albérletben kényes a másik az ilyesmire. Én is laktam albérletbe, úgyhogy mi se szerettük ha idegenek járkálnak a lakásba, mert a szobatárs felhozza..
2013. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De nem az hogy azt mondta volna hogy "Nem hihetlek fel" hanem hogy "Nem vihetek fel lányokat" meg nem is tartunk ott hogy felvigyen (sajnos :D ) szóval úgy mondta mint aki amúgy igényelné hogy felvihessen valakit/valakiket.


Egyébként 22 évesek vagyunk, nem tudom ez miért fontos.

2013. febr. 3. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
igazából nincs nagy különbség a két kijelentés között. Téged nem vihet fel, te pedig lány vagy. ha akcióra kerülne a sor, biztos zavarná az ágyrecsegés a szobatársát.. miért kell ebből ügyet csinálni????
2013. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!