Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok sehol sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok sehol sem ilyen 14-16 év körüli lányokat?

Figyelt kérdés
Akik csendesek, félénkek, visszahúzódóak. Mindenfelé csak ezek a nagyképű, egoista, beképzelt csajok vannak, akiket úgy utálok.
2013. máj. 13. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azért, mert csendesen visszahúzódtak ? xD
2013. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mert csak rájuk figyelsz


a csendes, visszahúzódó lányok legfőbb ismérve, hogy csendesek és visszahúzódóak!

2013. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azért, mert 97-98-ban/után sokkal kevesebb gyerek született, így kisebb a merítési lehetőség. ez a bokros-csomag hatása. nemrég hallottam ezt :D
2013. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
en ilyen lany vagyok de epp ezert senki sem figyel ram a fiuk kozul csak a bekepzelt lanyokra. ez van :)
2013. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Felfigyeltünk mi rá, ne aggódj, csak félünk a szülőktől és a letöltendőtől :P
2013. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is csendesebb vagyok. A fiúk mindig, csak aztkérdezgetik, h miért nem beszélek soha, de egyébként csak cseszegetnek... Mindenki a nagyhangú, kirívóan csinos lányokra figyel.
2013. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
engem mindíg ezért szólnak le, de ha keresni akarsz, akkor keresd őket ott is, ahol nem gondolnád.
2013. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, én is ilyen vagyok, és igen, én is megjegyzem, hogy a környezetem ezért cseszeget, és futnak a ribik után.

15/L

2013. júl. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozhatok mert ilyen voltam mindig, és cseszegettek is miatta hogy mért nem vagyok hangosabb stbstb

Aki meg hajlandó volt megállni és beszélgetni velem azzal mindig jóba is lettem, a pasik meg járni akartak velem. Nem nagyzolásból mondom, mivel nem is jött hozzám oda akárki, mert a nagyhangú ribik köré seregletek előbb. Őket szúrjátok ki és akarjátok aztán meg is, szóval ennyit erről a picsogásról már megint.


Őket könnyebb megszerezni, a norma csajokkal meg beszélgetni is kell. Nehéz feladat, nem vállalkoztok ti ilyesmire :) Csak aztán meg sírtok hogy jaj hol vannak azok a csendes norma csajok, mért nem hangosabbak és látványosabbak ők is hogy ne kelljen őket keresgélni? :D

2013. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!