Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok olyan lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan lányokat?

Figyelt kérdés

Akinek nem a külső a legfontosabb, hanem a belső érték.És akinek fontos, ha egy pasi kedves, törődő, és a szerelemre vágyik.

Hol találhatok ilyeneket?

17/f

Privit is irhattok!


2013. márc. 24. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol, nyisd ki a szemed.
2013. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nonfiguratív ***** válasza:

Először meg kell ismerni a másikat és csak akkor dől el..velem már esett meg olyan, hogy külsőre nem éppen az esetem volt, de miután megismertem már nem számított :)

Szóval semmi sem lehetetlen..ismerkedj, menj el szórakozni aztán meg lesz az a bizonyos valaki


Itt akarsz ismerkedni?! nem azért van ez az oldal...:D

2013. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos hogy fogsz ilyet találni, akár egy bombázót is találhatsz!

Én középmagas szőke, kékszemű lány vagyok, aa párom meg velem egy magas mackós, nem éppen egy álompasi de nem ez a lényeg, nagyon kedves volt velem amikor megismerkedtünk, folyton elhívott engem valamerre, jókat beszélgettünk, jókat poénkodott, rengeteg mindenben hasonlítottunk egymásra, aztán szerelmes lettem belé, pedig nem volt az esetem, nem is akartam tőle többet a barátságnál, de amikor jobban megismertem már rájöttem hogy a külső nem lényeg, a belső az ami fontos. Összejöttünk és már 1 éve vagyunk együtt, még mindig dúl a szerelem, és már a közös jövőnket tervezgetjük. 20/L

Ne add fel, ismerkedj, próbálkozz, előbb utóbb becsajozol!

2013. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a külső az,ami megfogja az embert,aztán jön a belső
2013. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
En is ugyan ezt gondolom .de ez embertol fugg
2013. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én pl. ilyennek tartom magam.

Hogy hol találhatsz ilyen lányokat, nehéz megmondani, szerintem nincs egy gyűjtőhelyük... :D az sem biztos, hogy ahol egy ilyen van, ott a többi is ilyen. :) (kívülről pedig meg nem mondod senkiről >>) 18/l

2013. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem eddig 1 barátom volt, nem volt helyes, de tudtam hozzá vonzódni

ez a 2 dolog teljesen különbözö, ha valakihez nem tudok vonzódni, lehet akármilyen kedves, megy a friendzone-ba

viszont mint a példa mutatja, nem kell feltétlen álompasinak lenni ahhoz hogy szeressek valakit :)

2013. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!