Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, más is tapasztalja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, más is tapasztalja, hogy a lányok külsővel kapcsolatos igényei évről-évre nőnek?

Figyelt kérdés

MÉg általánosban sok lánynak bejöttem, szerelmes levelet is kaptam. Aztán középsuliban kezdtek el először csúfolni lányok, de még akkor is volt két szép lány, akinek bejöttem, de mióta kijártam a középsulit egy lányt sem találok, akinek bejönnék, még a csúnyák is csak barátnak akarnak.

Ráadásul míg pár éve simán előfordult, hogy szép lányok mosolyogtak rám, utánam fordultak vissza utcán, ma már csak fapofával sétálnak az utcán, észre sem vesznek. NÉha nevetgél pár tini csaj, nyílván ez már gúnyolódás, nem olyan, mint régen, amikor tetszettem a lányoknak és azért mosolyogtak vagy néztek meg.


2013. máj. 14. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
És ez így megy tovább amíg mindenkinek a lakásában ott figyel a jó öreg TV természetesen a retekklubb-tevekettő duó egyikére kapcsolva ahonnan árad a szenny meg hogy mindenki gáz aki nem tökéletes, de főleg az alacsonyak, dagadtak, girhesek, nem trendi ruhájúak, szemüvegesek és persze akik szeretnek olvasni.
2013. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak elrondultál.
2013. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne általánosítsatok már, fiú létemre mondom, könyörgöm!!!
2013. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy csak elhagytad magad.
2013. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne provokáld a népet. különben is marhára unja már mindenki ezt a témát.
2013. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy a lányokkal van ám a baj. A stílusod is számít, plusz vedd már hozzá, hogy általánosban, máshogy gondolkodik egy kislány ellenben egy hormonbomba tinivel szemben, idősebb korában meg már (normál esetben) konkrét EGYEDI elképzelése van az ideális partneréről és nem csak az sz@rrá napozott kigyúrt f@szkalapok kellenek nekik.
2013. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na ja, olynkor még a sz*rrá barnított gyurmaságon felül jön még a tökéletes jellem, a pénz és a minimum 18-as farok.
2013. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha csak nem vagy tényleg retteneresen ocsmány, akkor jó eséllyel inkább a viselkedéseddel lehet a probléma.
2013. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!