Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyik srác melóhelyen hagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik srác melóhelyen hagyott egy cetlit az asztalomon egy munkával kapcsolatos üzenettel. Az üzi végére egy kézzel írt kis szmájlit rajzolt. Ti csinálnátok ilyet annak a lánynak aki nem tetszik?

Figyelt kérdés
Pasiktól ez kissé szokatlan, eddig csak lányok közt láttam ezt a kézzel írt szmájlizást. Lehet hogy nincs semmi jelentősége de elgondolkoztam.
2012. dec. 12. 08:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nincs elég meló?:D
2012. dec. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A szmájli az egy mosoly! CSAK egy mosoly!

Annyit jelent, hogy ha szóban mondta volna, akkor kedvesen mondja, mosolyog!

NEM kell belemagyarázni mindent!

2012. dec. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ebből nem sok minden derül ki!
2012. dec. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam kézzel smiley-t rajzolni, ilyen szituációban is. 30F
2012. dec. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Még az 50+ os kollégám is csinált ilyet. Házasemberként, van egy kamasz lányuk is. Egy laza, vidám csapat voltunk, nem volt semmi különösebb jelentősége. Sokan rajzoltak mosolygó jeleket üzenetekre, főleg persze a csajok, de a fiúknál is előfordult.

Ha akarna valamit tőled, akkor annak más jelei is lennének.

2012. dec. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Syrakusa ***** válasza:

Az égadta világon semmit nem jelent!Én is szoktam.....


25/F

2012. dec. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem: Főleg akkor volt ilyen, ha az üzenet egy munka elvégzéséről szólt. Mosolygós jellel nem utasítást jelentett, hanem egy egyszerű kérést.
2012. dec. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát csak ennyitől nyilván én sem kezdtem volna gyanakodni, de ez a faszi élőben is ezt csinálja (valahányszor meglát mosolyog, nem csak mikor reggel először találkozunk hanem bármikor egész nap ha szembejön velem, vállamra teszi a kezét beszélgetés közben, stb.) Lehet csak ilyen a természete, nem tudom.
2012. dec. 12. 09:21
 9/13 Jézus :) ***** válasza:

Úristen, egy kedves ember! Álmomban ne jöjjön elő!


Mi van veled? Job lenne ha bunkón viselkedne veled? Úgy látszik igen. Nem vagy te gép.

2012. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


szerintem te áltatod magad azzal, hogy ez jelent valamit.

2012. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!